sport

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: تیم النصر تیم قدرتمندی است و ما باید مقابل این تیم جنگنده حاضر شویم.

به گزارش جی پلاس، قاسم حدادی‌فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از دیدار با النصر عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به خوبی می‌دانیم چه بازی مهم و سختی مقابل یک تیم خوب از عربستان سعودی پیش رو داریم.

وی ادامه داد: تیم ما ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است. خوشحالیم که برای چهارمین دوره پیاپی در لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم. در دیدار مقابل النصر قدرتمند ظاهر خواهیم شد و می‌خواهیم نماینده شایسته برای فوتبال ایران و اصفهان باشیم.

حدادی‌فر افزود: بازیکنان جوان خوبی به ما اضافه شدند که کیفیت بالایی از خودشان نشان دادند و می‌توانند به ما کمک کنند. بازیکنان باید بدانند در چه سطحی از فوتبال بازی می‌کنند, بهترین تیم‌های آسیا در این رقابتها حضور دارند و باید بازیکنان بهترین عملکرد خودشان خودشان را داشته باشند. 

هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن تصریح کرد: کادرفنی, تیم النصر را به خوبی آنالیز کرده و ما باید در زمین وظایف خود را به خوبی انجام دهیم تا بتوانیم با نتیجه خوبی از زمین خارج شویم.در بازی با الزورا حاکم مطلق زمین بودیم و  موقعیت‌های زیادی خلق کردیم  اما موفق به گلزنی نشدیم و باید در دیدار فردا به فکر جبران این دو امتیاز از دست رفته  باشیم. تیم النصر تیم قدرتمندی است و ما باید مقابل این تیم جنگنده حاضر شویم.

 

کدخبر: 1137114
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ