sport

ایرانیان دبی یار دوازدهم ما باشند

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: ما بازیکنان جوان‌مان را در بازی‌های اخیر امتحان کردیم و خوشحالیم که آنها به اعتماد ما جواب دادند.

به گزارش جی پلاس، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در نشست خبری پیش از دیدار با النصر عربستان در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: می‌دانیم که النصر عربستان تیم بسیار خوبی است و بازیکنان خارجی باکیفیتی دارد.

وی با بیان اینکه اساسا تیم‌های عربستان سعودی تیم‌های خوب و سابقه‌دار در آسیا هستند، عنوان کرد: کادر فنی ذوب‌آهن تیم النصر را به خوبی آنالیز کرده است. این بازی در کشور ثالث برگزار می‌شود و درست است که النصر میزبان است اما بازی در دبی برگزار می‌شود و همه تلاش ما این است که بتوانیم بهترین نتیجه ممکن را از این دیدار بگیریم. 

منصوریان ادامه داد: ما بازیکنان جوان را در بازی‌های اخیر امتحان کردیم و خوشحالیم که آنها به اعتماد ما جواب دادند و به بالا رفتن کیفیت تیم کمک کردند و مطمئنیم فردا هر بازیکنی که در زمین باشد نهایت تلاش خود را برای نام ذوب‌آهن و موفقیت نماینده ایران انجام می‌دهد. 

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن افزود: لازم می‌دانم دعوت کنم از ایرانیان عزیز که در امارات ساکن هستند تا همچون زمان‌های دیگر که از تیم‌های ایرانی حمایت کرده‌اند باحضورشان در ورزشگاه آل مکتوم دبی یار دوازدهم ذوب‌آهن باشند و ما تلاش می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

 

کدخبر: 1137107
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ