sport

هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: وزیر ورزش و جوانان مالک دو باشگاه در لیگ برتر است و وزیر صنعت، معدن و تجارت هم مالکیت ۴ باشگاه دیگر را در اختیار دارد.

به گزارش جی پلاس، هوشنگ نصیرزاده در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اشتباهات مدافعان تیم ماشین‌سازی در دیدار مقابل  تراکتورسازی و شائبه‌هایی که پس از این مسابقه بوجود آمد گفت: این چه حرفی است که شما می‌زنید؟ در تمام صحنه‌های فوتبال این اتفاقات پیش می‌آید. در بازی‌های قبل دروازه‌بان تراکتورسازی به اشتباه دروازه خودشان را باز کرده یا در بازی این هفته سپاهان مقابل پارس جنوبی رحمان احمدی اصلا از روی زمین بلند نشد و بازیکن حریف به راحتی دروازه این تیم را باز کرد.

وی افزود: خرم حسینی بازیکن تیم امید ماست که با پرواز ویژه او را به بازی با تراکتورسازی رساندیم. همچنین فرناندو دخسوس 3 کارته بود و برای اینکه بازی با تراکتورسازی را از دست ندهد در بازی قبل به او استراحت داده بودیم. نمی‌دانم این چه حرفی است می‌زنید؟ شما یک نظرسنجی بگذارید در تلویزیون ببینید چند درصد به برد تیم ما رای می‌دهند.

مدیر عامل باشگاه ماشین‌سازی در مورد مالکیت محمدرضا زنوزی در دو باشگاه ماشین‌سازی و تراکتورسازی و اینکه این موضوع خلاف قوانین بین‌المللی است یادآور شد: وزیر ورزش هم مالک دو باشگاه است. وزیر صنعت، معدن و تجارت هم مالک 4 باشگاه است. شما بروید از همان آقایان هم بپرسید که چرا مالک 4 باشگاه هستند. اگر میکروفن شما حرکت می‌کند بروید از وزیر صنعت و معدن بپرسید. بروید از آقای زنگنه وزیر نفت بپرسید که چرا مالک چند باشگاه است؟ آنها اسناد دولتی دارند چرا از خودمان حرف می‌زنیم. این قانونی که شما می‌گویید از 40 سال پیش در حال اجرا است و برای الان نیست.

نصیرزاده در واکنش به طرح این موضوع که یوفا با مالکیت آبراموویچ بر دو باشگاه چلسی و زنیت مخالفت کرده و او را مجبور به فروش یکی از این باشگاه‌ها کرده بود گفت: او شخصی حقیقی بود اما ما دو باشگاه متفاوت با دو هیئت مدیره، دو شناسه و دو شرکت جداگانه هستیم. همین موضوع برای داماش گیلان هم وجود داشت که فیفا در نامه‌ای اعلام کرد سریعا باید وضعیت آنها مشخص شود اما وقتی توضیح دادیم که فقط نام این دو باشگاه یکی است همه چیز حل شد.

«هیچ وزیری شال دو باشگاه را همزمان روی گردن خود می‌اندازد.» وی در واکنش به این صحبت خبرنگاران گفت: در جاهای دیگر هم همین اتفاقات وجود دارد. ما در گذشته با دستور مقامات بالا وحید امیری را از نفت مسجد سلیمان به نفت تهران فرستادیم. محل تزریق پول دو باشگاه یکی است. شما هم مثل ما بروید و از همانها بپرسید. در مورد اسپانسر هم باید بگویم به خاطر اینکه احتمال تبانی وجود نداشته باشد نباید اسپانسر دو باشگاه مشابه باشد اما شما در لیگ ما هم می‌بینید که این موضوع هم دیده می‌شود. حالا من یک سوال از شما می‌پرسم، ابلاغ مدیر عاملی پرسپولیس را چه کسی می‌دهد؟ ابلاغ مدیر عاملی باشگاه استقلال را چه کسی می‌دهد؟

 

کدخبر: 1137066 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ