sport

قهرمان وزنه‌برداری المپیک به منظور پیگیری روند درمان مصدومیتش صبح امروز جلسه‌ای را با رئیس کمیته ملی المپیک برگزار کرد.

به گزارش جی پلاس، سهراب مرادی، دارنده مدال‌های طلای وزنه‌برداری جهان و المپیک به دلیل مصدومیتی که از ناحیه مهره‌های کمر درگیر آن شده، مدتی دور از میادین است و به توصیه پزشکان برای بهبودی باید استراحت داشته باشد.

در این بین برخی پزشکان به مرادی انجام عمل جراحی را پیشنهاد کرده‌اند، اما در مقابل تعدادی دیگر از متخصصان به وی توصیه کرده‌اند تا فعلا از جراحی چشم‌پوشی کند چون امکان بهبودی با استراحت و روش‌های درمانی جایگزین وجود دارد.

مرادی صبح امروز به همراه علی مرادی، رئیس فدراسیون و باقری، به دیدار صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک رفتند تا در خصوص نحوه درمان این مصدومیت صحبت‌ و گفت‌وگو داشته باشند. در این جلسه همیچنین اصغر رحیمی، نوروزی رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و اسبقیان به عنوان نماینده وزارت ورزش حضور داشتند. قرار بود سلطانی‌فر، وزیر ورزش هم هم حضور داشته باشد که بدلیل حضور در مجمع فدراسیون فوتبال غایب بود.

گفته می‌شود برخی پزشکان به مرادی توصیه کرده‌اند که برای انجام عمل جراحی به آلمان سفر کند و از سویی هماهنگی‌هایی برای حضور وی در بیمارستانی در هانوفر صورت گرفته است. قرار است مرادی به همراه یکی از پزشکان معتمد فدراسیون پزشکی ورزشی برای انجام معاینه اولیه به آلمان اعزام شود.

همچنین کمیسیونی در سطح ملی با محوریت فدراسیون پزشکی ورزشی به منظور بررسی شرایط مرادی تشکیل شده تا تصمیم گیری نهایی صورت گیرد.

در این جلسه رئیس کمیته ملی المپیک قول هرگونه همکاری از سوی این کمیته برای درمان قهرمان المپیک را داد و عنوان کرد در تمام مراحل درمان در کنار مرادی خواهند بود.

سهراب مرادی که رکورددار جهان و قهرمان المپیک است یکی از شانس‌های اصلی وزنه‌برداری در بازی‌های المپیک 2020 توکیو محسوب می‌شود.

 

کدخبر: 1137019 منبع: فارس
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ