sport

تیم‌های صدر جدولی (پتروشیمی و شیمیدر) لیگ‌برتر بسکتبال توانستند در هفته شانزدهم مسابقات مقابل رقبای خود به برتری برسند.

به گزارش جی پلاس، از ساعت ۱۵ امروز (دوشنبه) ۱۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ رقابت‌های هفته شانزدهم لیگ‌برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد که تیم‌های پیکان تهران، پتروشیمی بندر امام، ذوب‌آهن اصفهان و شیمیدر تهران توانستند مقابل رقبای خود به برتری برسند.

در نخستین بازی این هفته دو تیم پگاه تهران و آویژه صنعت مشهد به مصاف یکدیگر رفتند که این باز در وقت های قانونی با نتیجه ۸۴ بر ۸۴ به پایان رسید‌. در وقت اضافه دوم نیز جدال دو تیم پیروزی نداشت و بازی با نتیجه ۹۷-۹۷ پایان یافت تا وقت اضافه دوم نیز پس از استراحت کوتاه دو تیم آغاز شود. اما در وقت اضافه دوم این تیم پگاه ایران بود که توانست ۱۰۸-۱۰۵  آویژه صنعت پارسا را پشت سر بگذارد. کاوان قطبی با کسب ۲۱ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین و تیم پگاه بود.

در دومین بازی این هفته هم تیم‌ صدرنشین پتروشیمی بندر امام میزبان تیم شهرداری گرگان بود که توانست با حساب ۱۰۱-۵۰ شکست سنگینی را به میهمان خود تحمیل کرده و صدر جدول را همچنان در اختیار خود نگه دارد. نتایج چهار کوارتر این بازی به قرار زیر است:

کوارتر اول: ۲۹-۶ پتروشیمی

کوارتر دوم: ۱۵-۱۱ پتروشیمی

کوارتر سوم: ۲۴-۲۲ پتروشیمی

کوارتر چهارم: ۳۳-۱۱ پتروشیمی

نوید رضائی‌فر با کسب ۱۶ امتیاز برای تیم پتروشیمی، امتیاز آورترین بازیکن زمین بود.

همچنین در سومین بازی این هفته هم دو تیم ذوب‌آهن اصفهان و نیرو زمینی ارتش در اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۶۹-۶۱ به سود ذوبی‌ها پایان یافت. نتایج چهار کوارتر این بازی نزدیک به شرح زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۱۸-۹ ذوب آهن

کوارتر دوم: ۶-۱۹ نیرو زمینی

کوارتر سوم: ۲۱-۱۲ ذوب آهن

کوارتر چهارم: ۲۴-۲۱ ذوب‌ آهن

سینا واحدی از تیم نیرو زمینی ارتش با کسب ۲۴ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن زمین بود.

اما در آخرین بازی این هفته نیز دو تیم شیمیدر تهران و پالایش نفت آبادان به میزبانی تالار بسکتبال آزادی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که این بازی حساس و نزدیک با حساب ۶۵-۶۱ به سود شیمیدر پایان یافت. نتایج چهار کوارتر این بازی به قرار زیر رقم خورد:

کوارتر اول: ۱۷-۱۰ شیمیدر

کوارتر دوم: ۱۶-۱۱ شیمیدر

کوارتر سوم: ۱۴-۱۸ نفت

کوارتر چهارم: ۱۸-۲۲ نفت

محمد حسن‌زاده با کسب ۲۳ امتیاز برای تیم نفت، امتیاز آورترین بازیکن زمین شد.

 

کدخبر: 1132978
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ