sport

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هیچ کدام از بازیکنان از روی عمد و قصد موقعیت‌ها را خراب نمی‌کنند.

به گزارش جی پلاس، امید عالیشاه بعد از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان گفت: سه امتیاز مهمی بود به خصوص اینکه مسابقه در زمین خودمان برگزار می‌شد و در رسیدن ما به صدر جدول تأثیر داشت. خوشبختانه به آن رسیدیم.

وی در خصوص خراب کردن موقعیت‌ها توسط بازیکنان و اینکه ممکن است در آینده به ضرر پرسپولیس تمام شود، گفت: هیچ کدام از بازیکنان که از روز قصد و عمد موقعیت‌ها را خراب نمی‌کنند. مطمئنا همه تلاش می‌کنند مثمر ثمر باشند. در بعضی از بازی‌ها چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد که امیدوارم بهتر شویم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره درگیری‌ای که در پایان مسابقه بین بازیکنان رخ داد، افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: من چیزی ندیدم.

عالیشاه در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند پرسپولیس با وجود نتیجه‌گیری اما خوب بازی نمی‌کند، گفت: فوتبال همین است. یک بازی خوب و یک بازی ممکن است بد باشیم. نمی‌توانیم که ماشینی بازی کنیم. بله درست است چند بازی آن طور که باید و شاید نبودیم.

وی در خصوص دیدار مقابل پاختاکور ازبکستان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: حضور هواداران در این دیدار خیلی مهم است و می‌تواند روی تلاش و انگیزه بازیکنان تأثیر زیادی داشته باشد.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره فشردگی بازی‌های لیگ عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به هر حال این موضوع روی کیفیت بازی‌ها و عملکرد بازیکنان تأثیرگذار است، اما برنامه‌ریزی شده و کاری نمی‌توانیم بکنیم اما امیدواریم حضور هواداران به ما برای ارائه بازی بهتر کمک کند.

عالیشاه در خصوص پرداخت قسمتی از قراردادهای بازیکنان عنوان کرد:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به ما هم گفته‌اند امروز و فردا درصدی پرداخت می‌شود که امیدواریم زودتر انجام شود.

 

کدخبر: 1129462
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ