sport

سرمربی آلمانی استقلال با اتخاذ روشی به شاگردانش اعلام کرده است که باید با عملکرد خوب به ترکیب اصلی راه پیدا کنند.

به گزارش جی پلاس، تیم فوتبال استقلال به دنبال دو پیروزی اخیر در لیگ برتر شرایط بهتری پیدا کرده و جای تراکتورسازی تبریز را در رده چهارم جدول گرفته است. مسئولان باشگاه استقلال نیز زمین مجموعه تهرانسر را برای تمرینات در نظر گرفته‌اند که رضایت کادر فنی و بازیکنان را در پی داشته است، همچنین بخشی از حواله‌های بازیکنان وصول شد تا باشگاه استقلال پس از مدت‌ها روی آرامش را به خود ببیند.

استقلال به لحاظ بازیکن، با کمبود مواجه نیست به طوری که در بازی اخیر برابر ذوب‌آهن اصفهان، بازیکنانی چون روح‌الله باقری و میلاد زکی‌پور از لیست 18 نفره خط خورده بودند. وینفرد شفر در ترکیب تیمش از اللهیار صیادمنش، بازیکن 17 ساله استفاده می‌کند و مهاجمان گرانقیمتی چون مرتضی تبریزی را روی نیمکت نشانده است. برخی‌ها تصور می‌کردند که ادامه این شرایط شاید با اعتراض بازیکنان دیگر روبه‌رو شود، اما شفر تصمیماتی اتخاذ کرده است تا بازیکنان خودشان را به او تحمیل کنند.

به این صورت که سرمربی آلمانی آبی‌پوشان پس از هر بازی استقلال، بلافاصله بازی دوستانه ترتیب می‌دهد تا بازیکنانی که در نیمه دوم به میدان رفته یا ذخیره بودند، محک بخورند. در دو هفته اخیر بازیکنانی چون مرتضی تبریزی، داریوش شجاعیان، میلاد زکی‌پور، آرمین سهرابیان، روح‌الله باقری، مهدی قائدی، فرشاد محمدی‌مهر، میثم تیموری و ... جزو این نفرات بودند. هر کسی که بتواند عملکرد خوبی داشته باشد، می‌تواند کم کم به ترکیب اصلی اضافه شود، در غیر این‌صورت باید روی نیمکت بنشیند.

 

کدخبر: 1127554 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ