sport

کارشناسان داوری معتقد هستند که برخورد بازیکن نفت مسجدسلیمان با مدافع پرسپولیس پنالتی نبود.

به گزارش جی پلاس؛ رسول فروغی پیشکسوت داوری درباره قضاوت حسین زرگر در دیدار نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس اظهار کرد: زرگر عملکرد بدی در این نیمه نداشت و تنها در صحنه آفساید اعلام کردن بازیکن نفت در دقیقه ۲۳ اشتباه کرد. همچنین در نیمه دوم برخوردی بین مهاجم نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس پیش آمد که داور به درستی دستور به ادامه بازی داد زیرا پنالتی رخ نداده بود.

حیدر سلیمانی دیگر کارشناس داوری در این باره به ایسنا گفت: زرگر قضاوت خوبی داشت اما در نیمه دوم عصبی شده بود و سر بازیکنان داد می‌زد. البته در دقیقه ۵۶ به درستی اعلان پنالتی نکرد. همچنین اعتراض‌های مرزبان در نیمه دوم زیاد شده بود که زرگر به خوبی به او تذکر داد. در نیمه اول هم کمک داور به اشتباه اعلام آفساید کرد.

وی ادامه داد: حضور داوود رفعتی به عنوان نماینده فدراسیون که او در سمت ریاست دپارتمان داوری است به دو دلیل نمی‌تواند برای یک بازی خوب باشد. دلیل اول این است که باعث می‌شود داور استرس بگیرد و نتواند به خوبی روی کار خود تمرکز کند و دلیل دوم که در این باز هم شاهد آن بودیم این است که وقتی مربی یا بازیکنی می‌خواهد اعتراض کند مستقیماً به سمت رفعتی می‌روند و فراموش می‌کنند این داور وسط است که تصمیم‌گیرنده اصلی بازی است.

 

 

 

کدخبر: 1125571
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ