sport

جوانمردی و زمانی در تپانچه خفیف مدال نگرفتند؛

در پایان رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولان که در العین امارات در حال برگزاری است، ساره جوانمردی و مهدی زمانی در فینال تپانچه خفیف 50 متر از کسب مدال بازماندند.

به گزارش جی پلاس، در پایان رقابت‌های جام جهانی تیراندازی معلولان و در مرحله فینال تپانچه خفیف ۵۰ متر ساره جوانمردی و مهدی زمانی به مصاف حریفان خود رفتند و از کسب مدال بازماندند.

در این رقابت‌ها ساره جوانمردی و مهدی زمانی در ماده تپانچه خفیف ۵۰ متر با قرار گرفتن در جمع ۸ نفر نهایی دور مقدماتی راهی فینال شدند که مهدی زمانی با ثبت رکورد ۶/‌۱۶۳ و ساره جوانمردی با رکورد ۳/‌۱۴۴‬ به ترتیب در جایگاه پنجم و ششم قرار گرفتند. در این ماده تیراندازان ازبکستان، هند و اوکراین در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.
همچنین زهرا غلامزاده و مهدی برنایی دیگر نمایندگان کشورمان در ماده R5 تفنگ بادی درازکش کلاس SH2 به مصاف حریفان خود رفتند و از راهیابی به فینال بازماندند.

به این ترتیب تیم تیراندازی معلولان در رقابت‌های جام جهانی با کسب یک مدال طلای انفرادی در تپانچه بادی ۱۰ متر توسط ساره جوانمردی، یک مدال طلای تیمی در تپانچه بادی ۱۰ متر توسط ساره جوانمردی، سمیرا ارم و زیور فدایی و یک مدال برنز در ماده R2 تفنگ ۱۰ متر بادی ایستاده توسط رقیه شجاعی به کار خود پایان دادند.

 

کدخبر: 1125315
ارسال نظر

موضوعات داغ