sport

سرمربی ذوب آهن می گوید پیروزی مقابل الغرافه از زیبایی های فوتبال بود.

به گزارش جی پلاس؛ علیرضا منصوریان سرمربی تیم ذوب آهن ایران در نشست خبری پس از دیدار با الغرافه گفت: در ابتدای بازی نظم کافی را نداشتیم و وقتی دو گل دریافت کردیم میدانستیم چیزی برای از دست دادن نداریم. در رختکن به بازیکنان گفتم که اگر گل سوم را نخوریم حتما می توانیم به بازی برگردیم و نتیجه را جبران کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در نیمه دوم خیلی زود گل اول را زدیم و در ادامه به گل دوم دست یافتیم همین مسئله باعث شد تا با اعتماد به نفس بیشتر بازی کنیم و گل صعود را هم بزنیم. 

منصوریان افزود: کامبک امروز جزو زیبایی های فوتبال بود و بعد از گل سوم بازیکنانم بهترین بازی خودشان را انجام دادند و تا لحظه آخر برای صعود جنگیدند. این موفقیت را به مردم بزرگ ایران و هواداران مان و کارگران کارخانه ذوب آهن تبریک می گویم .  

وی گفت: همه بازیکنان امروز خوب بودند و رشید مظاهری در برابر مهاجمان الغرافه عملکرد خوب و مثبتی داشت و باید به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب می شد. 

سرمربی تیم ذوب آهن ادامه داد: ما قرار داشتیم آینده خودمان را بسازیم و با تلاش و همت کادرفنی و بازیکنان توانستیم به لیگ قهرمانان آسیا برای هفتمین بار صعود کنیم . یک تساوی در لیگ برتر ایران و دو پیروزی در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا نشان از بازگشت ذوب آهن به دوران اوجش دارد و حالا باید در لیگ قهرمانان آسیا و ادامه لیگ روند خوبمان را ادامه بدهیم.

 

 

 

کلمات کلیدی علیرضا منصوریان
کدخبر: 1122793
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ