sport

سفارت روسیه در ترکیه از بررسی اطلاعات دریافتی در مورد حمله با سلاح‌های سرد به هواداران تیم زنیت سن‌پترزبورگ در جریان بازی با تیم فنرباغچه از مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا خبر داد.

به گزارش جی پلاس، برگزاری ریانووستی روسیه، هواداران تیم فنرباغچه ترکیه شب گذشته (سه‌شنبه) با متوقف‌کردن اتوبوس حامل هواداران تیم زنیت سن‌پترزبورگ با چاقو و دیگر اقلام به آنها حمله کردند. این دسته از هواداران خشمگین قصد ورود به داخل اتوبوس را داشتند که راننده با بستن درها مانع این کار شدپپپپف البته در نتیجه این حمله شیشه‌های اتوبوس شکست و 2 هوادار زنیت نیز زخمی شدند.

سفارت روسیه در ترکیه نیز اعلام کرد: کنسولگری روسیه در شهر استانبول اطلاعات دریافتی پیرامون حمله هواداران تیم فنرباغچه به هواداران زنیت سن‌پترزبورگ را بررسی می‌کند. البته تا این لحظه شکایتی از سوی هواداران تیم زنیت دریافت نکردیم.

تیم زنیت سن‌پترزبورگ شب گذشته با بازی 15 دقیقه‌ای سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی در دور رفت مرحله یک‌شانزدهم نهایی لیگ اروپا با نتیجه یک بر صفر مغلوب تیم فنرباغچه شد. بازی برگشت روز 2 اسفند در ورزشگاه کرتوفسکی سن‌پترزبورگ برگزار می‌شود.

 

کدخبر: 1117569 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ