sport

مجید نامجومطلق، سرمربی مستعفی تیم فوتبال شهرداری ماهشهر گفت که باشگاه، بازیکنان مورد نظرش را جذب نکرد و به همین خاطر، احساس کرد که نمی‌تواند به تیم شهرداری کمک کند.

به گزارش جی پلاس، مجید نامجومطلق درباره استعفایش از سرمربیگری تیم فوتبال شهرداری ماهشهر اظهار داشت: با وجود تلاشی که در این تیم کردم، متأسفانه شرایط برای ادامه همکاری فراهم نبود، به همین خاطر ترجیح دادم در جایی که منشاء خدمت نیستم، حضور نداشته باشم و به تهران بازگشتم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا منتظر تصمیم مدیران باشگاه شهرداری ماهشهر برای ادامه حضور در این تیم خواهد بود یا خیر، تصریح کرد: من استعفایم را به مدیران باشگاه شهرداری ارائه و با آنها خداحافظی کردم. فکر می‌کردیم شرایط تیم تغییر کند. متأسفانه چند بازیکن تأثیرگذارمان از جمع ما جدا شدند و نتوانستیم بازیکنان مورد نیاز خود را هم جذب کنیم.

سرمربی مستعفی شهرداری ماهشهر با بیان اینکه یک تیم برای موفقیت به بازیکنانی توانا نیاز دارد، به تسنیم گفت: هدفم از حضور در ماهشهر و هدایت تیم شهرداری، کمک به این تیم بود، اما دیدم که کار جلو نمی‌رود و احساس کردم نمی‌توانم به شهرداری ماهشهر کمک کنم. به همین خاطر تصمیم به کناره‌گیری گرفتم.

 

کدخبر: 1115569 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ