sport

نفرات سوم رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد جام تختی در کرمانشاه مشخص شدند.

به گزارش جی پلاس، سی و نهمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام جهان پهلوان تختی با حضور کشتی گیران مدعی داخلی در کنار آزادکارانی از ۹ کشور آذربایجان، ترکیه، روسیه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقیزستان و گرجستان از صبح دیروز (پنج‌شنبه) در سالن امام خمینی (ره) کرمانشاه در حال برگزاری است و عصر امروز با مشخص شدن نفرات و تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

در پایان مسابقات صبح روز دوم رقابت‌های شانس مجدد و رده بندی برگزار شد که نفرات زیر به عنوان‌های سوم و پنجم رسیدند.
همچنین در وزن ۹۷ کیلوگرم با توجه مجوز پزشکی کشتی گیر آذربایجانی، علیرضا گودرزی عنوان نخست رسید.

۵۷ کیلوگرم: ۳- رضا اطری و غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۵- نادر حاج آقا نیا و سمانبیکوف (قرقیزستان)
۶۱- کیلوگرم: ۳- میرجلال حسن زاده (آذربایجان) و بهنام احسان پور ۵- مجید داستان و ایمان صادقی
۶۵ کیلوگرم: ۳- امیر محمد یزدانی و عبدالرزاق اف (قرقیزستان) ۵- پیمان بیابانی و مرتضی قیاسی
۷۰ کیلوگرم: ۳- مهدی یگانه جعفری و صفا آکسوی (ترکیه) ۵- فرهاد نوری و اسلام اروزبکوف (قرقیزستان)
۷۴ کیلوگرم: ۳- خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) و حامد رشیدی ۵- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) و شماگی تودویا (گرجستان)
۷۹ کیلوگرم: ۳- محمدجواد حمیدی و علی سوادکوهی ۵- سجاد غلامی و نصیراف (قرقیزستان)
۸۶ کیلوگرم: ۳- مرصاد مرغزاری و عثمان گوجن (ترکیه) ۵- مسعود مددی و حسین خداکرمی
۹۲ کیلوگرم: ۳- شریف شریف اف (آذربایجان) و حسین شهبازی ۵- محمدحسین فیروزپور و شامیل زوبایروف (آذربایجان)
۹۷ کیلوگرم: ۱- علیرضا گودرزی ۲- نورماگومد گادجیف (آذربایجان) ۳- دانیال شریعتی نیا و حامد طالبی زرین کمر ۵- نورداولتوف (قرقیزستان) و ماگومد موسی یف (قرقیزستان)
۱۲۵ کیلوگرم: ۳- امین طاهری و آندرانیک گالستیان (ارمنستان) ۵- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) و علیرضا گرزبر

نتایج دیدارهای رده بندی به شرح زیر است:
۵۷ کیلوگرم:
رضا اطری ۵- نادر حاج آقا نیا صفر
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۴- سمانبیکوف (قرقیزستان) ۳
۶۱ کیلوگرم:
میرجلال حسن زاده (آذربایجان) برنده - مجید داستان (حاضر نشد)
بهنام احسان پور ۴- ایمان صادقی ۱
۶۵ کیلوگرم:
امیرمحمد یزدانی ۸- پیمان بیابانی ۷
عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده مرتضی قیاسی (حاضر نشد)
۷۰ کیلوگرم:
مهدی یگانه جعفری ۶ – فرهاد نوری ۳
صفا آکسوی (ترکیه) ۲- اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) ۱
۷۴ کیلوگرم:
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۹– الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) ۳
حامد رشیدی ۳ ضربه فنی – شماگی تودویا (گرجستان) صفر
۷۹ کیلوگرم:
محمدجواد حمیدی ۱۳- سجاد غلامی ۲
علی سوادکوهی ۷- نصیراف (قرقیزستان) ۵
۸۶ کیلوگرم:
مرصاد مرغزاری، برنده - مسعود مددی (حاضر نشد)
عثمان گوجن (ترکیه) ۱۲- حسین خداکرمی ۱
۹۲ کیلوگرم:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۱۰- محمدحسین فیروزپور صفر
حسین شهبازی ۴- شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۲
۹۷ کیلوگرم:
دانیال شریعتی نیا ۱۱- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر
حامد طالبی زرین کمر ۵- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر
۱۲۵ کیلوگرم:
امین طاهری ۱۵- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) ۶
آندرانیک گالستیان (ارمنستان) برنده - علیرضا گرزبر (حاضر نشد)

 

 

 

نتایج کامل مسابقات برگزار شده به شرح زیر است:

۵۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
علیرضا سرلک ۶- ایگور پوتاپوف (روسیه) ۲
یک هشتم:
احمد دومان (ترکیه) ۸- نادر حاج آقا نیا ۶
افشین رحمانی ۹- سید علی عظیمی ۲
رضا اطری ۳- پرویز ابراگیم اف (آذربایجان) ۲
واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) ۱۳- محسن ملکی ۲
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۲ ضربه فنی – محمد طهمابی ۱
میثم فیروزآبادی ۵- رضا علیجان زاده
میخائیل ایوانوف (روسیه) ۹- یونس سرمستی ۵
اسمانبیکوف (قرقیزستان) ۸- علیرضا سرلک ۴
یک چهارم:
احمت دومان (ترکیه) ۸ ضربه فنی – افشین رحمانی
رضا اطری ۱۳- واقیناک ماتوسیان (ارمنستان) ۲
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۸- میثم فیروزآبادی ۶
میخایل ایوانوف (روسیه) ۴- سانابیکوف (قرقیزستان) ۲
نیمه نهایی:
میخائیل ایوانوف (روسیه) ۹- غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۴
احمت دومان (ترکیه) ۹- رضا اطری ۵
شانس مجدد:
نادر حاج آقا نیا ۶- افشین رحمانی ۵
سمانبیکوف (قرقیزستان)، برنده – یونس سرمستی (حاضر نشد)
رده بندی:
رضا اطری ۵- نادر حاج آقا نیا صفر
غمزات حاجی خالیدوف (مجارستان) ۴- سمانبیکوف (قرقیزستان) ۳

۶۱ کیلوگرم:
مقدماتی:
محمد نامجومطلق ۶- گئورگی گونیاشویلی (گرجستان) ۱
ایمان صادقی ۷ ضربه فنی – سدات اوزدمیر (ترکیه) ۳
ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) ۴ ضربه فنی – میرعلی باوفا سادات (صفر)
بهنام احسان پور ۱۱- اسداله لاچینوف (بلاروس) ۱۰
یک چهارم:
احمد گوارزاتیلوف (آذربایجان)، برنده- مجید داستان (شرکت نکرد)
میرجلال حسن زاده (آذربایجان) ۵- رحمان رحیم پور ۲
ایمان صادقی ۵- محمد نامجو مطلق صفر
ژولدوشبیکوف (قرقیزستان) ۵- بهنام احسان پور ۴
نیمه نهایی:
احمدنبی گواارزاتیلوف (آذربایجان) ۶- میرجلال حسن زادا (آذربایجان) ۵
اولوبک ژولدوشبکوف (قرقیزستان) ۱۱- ایمان صادقی ۶
شانس مجدد:
بهنام احسان پور ۱۴- میرعلی باوفا سادات ۴
رده بندی:
میرجلال حسن زاده (آذربایجان) برنده - مجید داستان (حاضر نشد)
بهنام احسان پور ۴- ایمان صادقی ۱

۶۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
مرتضی قیاسی ۱۳- صلاح‌الدین کلیچسالیان (ترکیه) ۲
عبدالرزاقوف (قرقیزستان) ۶- افشین خوشبخت ۴
ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ۱۳- امیرحسین مقصودی ۳
پیمان بیابانی ۴- علی رحیم زادا (آذربایجان) ۳
وازگن توانیان (ارمنستان) ۳- مهدی عشقی صفر
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) ۱۳- آکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) ۲
امیرمحمد یزدانی ۱۴- مسعود نیازی ۵
یک چهارم:
مرتضی قیاسی ۲- مهران شیخی ۱
ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ۷- عبدالرزاق اف (قرقیزستان) صفر
پیمان بیابانی ۴- وازگن توانیان (ارمنستان) ۳
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) ۱۰- امیرمحمد یزدانی ۴
نیمه نهایی:
گئورگی روازیشویلی (گرجستان) ۹- پیمان بیابانی ۸
ارنازار آکماتالیف (قرقیزستان) ۷- مرتضی قیاسی ۶
شانس مجدد:
امیرمحمد یزدانی ۱۰- اکاکی کمرتلیدزه (گرجستان) صفر
عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده - امیرحسین مقصودی (حاضر نشد)
رده بندی:
امیرمحمد یزدانی ۸- پیمان بیابانی ۷
عبدالرزاق اف (قرقیزستان)، برنده مرتضی قیاسی (حاضر نشد)

۷۰ کیلوگرم:
مقدماتی:
مهدی یگانه جعفری ۳- سیرگاگ (قرقیزستان) ۲
فرزاد عموزاده ۳- سرحات ارسلان (ترکیه)
میثم نصیری ۷- آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) ۴
اسلام روزبکوف (قرقیزستان) ۸- حسین مصطفوی ۶
صفا آکسوی (ترکیه) ۱۲- گئورگ خیخیان (ارمنستان) ۲
ایمان رحمانی زاده ۸- حسین شاخبانوف (بلاروس) ۵
یک چهارم:
یونس امامی ۷- فرهاد نوری ۱
مهدی یگانه جعفری ۲- فرزاد عموزاده ۱
میثم نصیری ۹ ضربه فنی – اسلام روزبک (قرقیزستان) ۳
صفا آکسوی (ترکیه) ۶- ایمان رحمانی زاده ۴
نیمه نهایی:
یونس امامی، برنده ۶- مهدی یگانه جعفری ۶
میثم نصیری ۶- صفا آکسوی (ترکیه) ۴
شانس مجدد:
اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) ۹- آقا حسین مصطفی یف (آذربایجان) ۴
رده بندی:
مهدی یگانه جعفری ۶ – فرهاد نوری ۳
صفا آکسوی (ترکیه) ۲- اسلام اوروزبکوف (قرقیزستان) ۱

۷۴ کیلوگرم:
مقدماتی:
ژامبولوف (قرقیزستان) ۶- علیرضا کشاورز ۱
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۱۴ ضربه فنی - نوید زنگنه ۹
مسعود کمروند ۶- واروژان کاجویان (ارمنستان) ۲
حامد رشیدی ۱۲- محمد امیری ۲
شماگی تودویا (گرجستان)، برنده- اسلام شکوهی (شرکت نکرد)
رضا افضلی ۱۰- امیرحسین کاووسی صفر
یک چهارم:
حاجی مراد گادجیف (آذربایجان) ۵- الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) صفر
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۹- ژامبولوف (قرقیزستان) ۷
حامد رشیدی ۸- مسعود کمروند ۶
رضا افضلی ۱۰- شماگی تودویا (گرجستان) صفر
نیمه نهایی:
رضا افضلی ۱۲- حامد رشیدی ۲
حاجی مراد گاجیف (آذربایجان) ۱۲- خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۷
شانس مجدد:
شماگی تودویا (گرجستان) ۱۳- امیرحسین کاووسی ۶
رده بندی:
خاچاطور پاپیکیان (ارمنستان) ۹– الکساندر هریهاروویچ (بلاروس) ۳
حامد رشیدی ۳ ضربه فنی – شماگی تودویا (گرجستان) صفر

۷۹ کیلوگرم:
مقدماتی:
مجتبی اصغری ۱۲- ماگومت تاگیر ژانگیشین (روسیه) ۲
نوری کوتان اوغلو (ترکیه) ۶- گریگور گریگوریان (ارمنستان) ۳
حمید زرین پیکر ۵- رضا آرش ۲
یک هشتم:
جبرئیل حسن اف (آذربایجان) ۳- علیرضا قاسمی ۲
سجاد غلامی، برنده - احمد جفاکش (شرکت نکرد)
محمد جواد حمیدی ۱۲- باگومدوف (روسیه) ۸
اندر جوشکون (ترکیه) ۱۶- ایلگیز ژاکیپبکوف (قرقیزستان) ۶
نصیر اف (قرقیزستان) ۵- پیتر ناگی (مجارستان) ۴
بهمن تیموری ۱۰- امین حسن تبار صفر
علی سوادکوهی ۱۰- مجتبی اصغری ۲
حمید زرین پیکر ۷- نوری کوتان اوغلو (ترکیه) ۳
یک چهارم:
جبرئیل حسن اف (آذربایجان) ۱۱- سجاد غلامی ۵
محمدجواد حمیدی ۱۲- اندر جوشکون (ترکیه) ۲
بهمن تیموری ۱۰- نصیراف (قرقیزستان) صفر
علی سوادکوهی ۴- حمیدرضا زرین پیکر ۲
نیمه نهایی:
جبرئیل حسن اف (آذربایجان) ۴- محمدجواد حمیدی ۳
بهمن تیموری ۸- علی سوادکودهی صفر
شانس مجدد:
سجاد غلامی، برنده – علیرضا قاسمی (حاضر نشد)
نصیراف (قرقیزستان)، برنده- امید حسن تبار (حاضر نشد)
رده بندی:
محمدجواد حمیدی ۱۳- سجاد غلامی ۲
علی سوادکوهی ۷- نصیراف (قرقیزستان) ۵

۸۶ کیلوگرم:
مقدماتی:
کامران قاسم پور ۶- ماگومدگادجی خاتیف (آذربایجان) صفر
حسین خداکرمی، برنده ۲ ضربه فنی - مراد سلیمان اف (آذربایجان) ۶
حامد عاشق حسینی ۱۳- هوانس مخیتاریان (ارمنستان) ۶
عثمان گوچن (ترکیه) برنده – ابوالفضل هاشمی (شرکت نکرد)
احمد بذری ۶ ضربه فنی- رضا مظفری صفر
یک چهارم:
مسعود مددی ۱۲- سید علی موسوی ۲
کامران قاسم پور ۱۰- مرصاد مرغزاری صفر
حسین خداکرمی ۶- حامد عاشق حسینی ۲
احمد بذری ۱۲- عثمان گوجن (ترکیه) ۶
نیمه نهایی:
احمد بذری ۸- حسین خداکرمی ۵
کامران قاسم پور ۳- مسعود مددی صفر
شانس مجدد:
عثمان گوجین (ترکیه)، برنده – رضا مظفری (حاضر نشد)
مرصاد مرغزاری ۱۱ ضربه فنی- ماگومد خاتیف (آذربایجان)
رده بندی:
مرصاد مرغزاری، برنده - مسعود مددی (حاضر نشد)
عثمان گوجن (ترکیه) ۱۲- حسین خداکرمی ۱

۹۲ کیلوگرم:
مقدماتی:
ارشک محبی ۱۱- محمدجواد پورنوری صفر
حسین شهبازی ۷- کریمکولوف (قرقیزستان) صفر
یک هشتم:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۸- سلیمان کارادنیز (ترکیه) ۱
محمدجواد ابراهیمی ۱۱- سارگیس هووسپیان (ارمنستان) صفر
پژمان فضل الله تبار ۱۰- صمد اوز ارسلان (ترکیه) ۹
محمدحسین فیروزپور ۸ - امیر ارسلان تاتاری صفر
مکی سیمونیا (گرجستان) برنده – رضا بیات (شرکت نکرد)
شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۸- ابراهیم بلوک باشی (ترکیه) ۲
علی آرین پور ۵- میهالی زابو (مجارستان) ۴
ارشک محبی ۷- حسین شهبازی ۱
یک چهارم:
محمد جواد ابراهیمی ۵- شریف شریف اف (آذربایجان) ۲
محمدحسین فیروزپور ۴- پژمان فضل الله تبار صفر
شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۱۰- علی آرین پور صفر
ارشک محبی ۱۱- مکی سیمونیا (گرجستان) صفر
نیمه نهایی:
محمدجواد ابراهیمی ۶- محمد حسین فیروزپور ۲
ارشک محبی ۴- شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۲
شانس مجدد:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۱۰- سارگیس هوسپیان (ارمنستان) صفر
حسین شهبازی ۱۰- محمدجواد پورنوری صفر
حسین شهبازی ۵- مکی سیمونیا (گرجستان) صفر
رده بندی:
شریف شریف اف (آذربایجان) ۱۰- محمدحسین فیروزپور صفر
حسین شهبازی ۴- شامیل زوبایروف (آذربایجان) ۲

۹۷ کیلوگرم:
مقدماتی:
ماگومد موسی یف (قرقیزستان) ۱۰- آرمان مکرتچیان (ارمنستان) صفر
نورماگمد گادجیف (آذربایجان) ۱۰- حسین رمضانیان صفر
حامد زرین کمر ۱۰- هادی وفایی پور صفر
عباس فروتن ۵ – فاتح یاشارلی ۲
یک چهارم:
دانیال شریعتی نیا، برنده – علی شعبانی (شرکت نکرد)
علیرضا گودرزی ۱۰- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر
نورماگومد گادجیف (آذربایجان) ۴- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر
حامد طالبی زرین کمر ۱۱، ضربه فنی- عباس فروتن صفر
نیمه نهایی:
علیرضا گودرزی ۱۰- دانیال شریعتی نیا ۸
نورماگومد گاجیف (آذربایجان) ۳- حامد طالبی زرین کمر ۲
شانس مجدد:
ماگومد موسی یف (قرقیزستان) ۵ ضربه فنی- حسین رمضانیان صفر
رده بندی:
دانیال شریعتی نیا ۱۱- نورداولتوف (قرقیزستان) صفر
حامد طالبی زرین کمر ۵- ماگومد موسی یف (قرقیزستان) صفر
فینال: علیرضا گودرزی، برنده – نورماگومد گادجیف (آذربایجان) به دلیل مصدومیت کشتی نگرفت.

۱۲۵ کیلوگرم:
مقدماتی:
امین طاهری ۷ – محمد مرادی ۳
امیر محمدی ۱۲- آندرانیک گالستیان (ارمنستان) ۲
علیرضا گرزبر ۹- امیر یاری صفر
وحید یوسف وند، برنده – سید مهدی هاشمی (شرکت نکرد)
ژاپوف (قرقیزستان) برنده – جابر صادق زاده (شرکت نکرد)
یک چهارم:
امیر محمدی ۵- وحید یوسف وند صفر
یداله محبی ۶ ضربه فنی- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) صفر
امین طاهری ۸- جعفر شمس ناتری ۲
علیرضا گرزبر ۱۵- ژاپویف (قرقیزستان) ۴
نیمه نهایی:
یداله محبی ۵- امین طاهری ۲
امیر محمدی ۶- علیرضا گرزبر ۱
شانس مجدد:
آندرانیک گالستیان (ارمنستان) ۱۶- وحید یوسف وند ۱۱
رده بندی:
امین طاهری ۱۵- الکسی ژورژولیانی (گرجستان) ۶
آندرانیک گالستیان (ارمنستان) برنده - علیرضا گرزبر (حاضر نشد)

 

کدخبر: 1115068
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ