sport

مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران ابراز امیدواری کرد، این تیم ضمن بقا در لیگ برتر جایگاهی مناسب در میانه جدول به دست بیاورد.

به گزاش جی پلاس، مجید جلالی در نشست خبری بعد از بازی تیمش برابر سپاهان که به نتیجه تساوی بدون گل انجامید، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: فکر می‌کنم بچه‌های ما واقعاً خوب بودند. آنها فقط نیاز دارند که باورهای خود را بالاتر ببرند. در بخش حمله اگر باورهای خود را بالاتر ببرند، قوی‌تر می‌شویم. آنچه من در بچه‌ها دیدم، این بود که آینده بهتری خواهیم داشت. از آنها تشکر می‌کنم که با تمام وجودشان بازی کردند، آن هم مقابل ذوب‌آهنی که امروز یکی از بهترین بازی‌های خود را انجام داد. ما توانستیم به خوبی بازی کنیم و ذوب‌آهن را کنترل کنیم و اینکه توانستیم یک امتیاز بگیریم، اتفاق بسیار خوبی است.

وی در خصوص هدف‌گذاری تیمش برای لیگ برتر و اینکه آیا نگران محبوبیت نکونام روی سکوها نیست، گفت: اول از همه من خودم خیلی دوست ندارم تیم‌هایم را تغییر بدهم. هر جایی رفتم سعی کردم در آن تیم بمانم، چون با ماندن می‌شود کاری کرد و برای باشگاهی خدمات داشت. موضوعاتی پیش ‌آمد که من از پیکان جدا شدم. نساجی در دو مقطع با من صحبت کرد که یک بار یک ماه و نیم پیش بود. بعد از آن خبری نشد و نمی‌دانم چرا، اما دو هفته پیش از شروع نیم‌فصل دوباره با من صحبت کردند. حتی به مدیران باشگاه تأکید کردم که مربی خودتان را حفظ کنید. خوشبختانه آقای نکونام تیم خوبی را هم جمع کرده، اما به‌هرحال این دنیای مربیگری است. هدف‌گذاری ما هم علاوه بر حفظ تیم در لیگ، قرار گرفتن در جایگاهی مناسب است.

سرمربی تیم فوتبال نساجی در پاسخ به این سؤال که آیا قدرت تیم‌های دیگر باعث نمی‌شود تیمش به منطقه سقوط نزدیک شود، گفت: آن چیزی که من امروز از این بچه‌ها دیدم برای من امیدوارکننده بود. البته ما دو بازی تدارکاتی هم در 10 روز پیش انجام دادیم. به نظرم بازیکنان نساجی توانایی بیشتری دارند که در آینده اثبات خواهند کرد. از طرفی ما هوادارانی داریم که امروز هم از قائمشهر به اصفهان آمده بودند که جای خوشحالی و تشکر دارد. ما سعی خواهیم کرد از ظرفیت هواداران‌مان به خصوص در قائمشهر استفاده کنیم تا به امید خدا نتایج خوبی بگیریم.

جلالی در مورد اینکه آیا وقفه طولانی در مسابقات لیگ به ضرر تیمش بوده است یا نه، اظهار داشت: وقتی وقفه‌ای نزدیک به دو ماه وجود دارد، روی کیفیت تیم‌ها تأثیر می‌گذارد. اکنون هم که لیگ دوباره شروع شده خواهید دید که دو سه هفته زمان می‌برد تا کیفیت تیم‌ها دوباره به قبل بازگردد.

 

کدخبر: 1112330
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ