sport

سرمربی تیم فوتبال استقلال، گفت: بعد از مسابقات جام ملت‌های آسیا، ملی‌پوشان استقلال به دلیل عدم قهرمانی ایران ناراحت هستند.

به گزارش جی پلاس، وینفرد شفر در پایان دیدار دوستانه استقلال، گفت: از حریفمان بابت برگزاری این بازی تشکر می‌کنم. برگزاری بازی دوستانه راحت نبود. زمین خیلی خوب نبود. نمی‌دانم چرا در ایران خیلی زمین تمرین خوب نیست. این برای هواداران و بازیکنان بهتر است چون می‌توانند بازی را بهتر ببینند.

* باید برای دیدار با پیکان آماده شویم

وی افزود: بازیکنان ملی‌پوش ما بازگشتند و امروز هم دو نفر از آنها بازی کردند. باید از الان خودمان را برای دیدار مقابل پیکان آماده کنیم.

* ملی‌پوشان ما ناراحت هستند

سرمربی استقلال در رابطه با شرایط پژمان منتظری، ووریا غفوری و روزبه چشمی خاطرنشان کرد: آنها در اردوهای تیم ملی شرایط خوبی داشتند و تمرینات مناسبی را پشت سر گذاشتند. این بازیکنان چون فکر می‌کردند تیم ملی قهرمان می‌شود، الان بابت حذف ناراحت هستند و باید با آنها صحبت کنیم تا تمرکزشان را به باشگاه بازگردانیم و به دنبال موفقیت در تیم خودشان باشند. 

* امیدوارم کریمی و حیدری زود بازگردند

شفر در مورد شرایط خسرو حیدری و علی کریمی گفت: امیدوارم آنها خیلی سریع بازگردند. 

* آیا شما مربی هستید؟!

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه استقلال در دو بازی دوستانه شرایط چندان خوبی نداشته به نظر می‌رسد اینکه کاملا آماده نیست و آیا با این مسئله موافق است، اظهار داشت: به شما تبریک می‌گویم. آیا مربی هستید؟ شرایطمان خوب است. دو ـ سه بازیکن جدید و چند مهره جوان جذب کردیم. بعد از این بازی‌های دوستانه باید اسامی را در نظر بگیریم و نفرات مدنظرمان را مشخص کنیم. 

* منشا را اینجا نمی‌بینم

سرمربی استقلال بعد از سوال در مورد اینکه گفته می‌شود توافقاتی با منشا صورت گرفته است، با حرکاتی عجیب سر خود را به این طرف و آن طرف می‌چرخاند و منشا را صدا می‌زد. او سپس به خبرنگاران اعلام کرد نمی‌دانم. منشا را اینجا نمی‌بینم. 

* شاید خیلی چیزها اوکی نباشد

شفر در پاسخ به این سوال که آیا از نفرات جدید و برنامه‌هایی که در نیم فصل باشگاه استقلال دنبال کرده رضایت دارد و همه چیز طبق خواسته او بوده است، گفت:‌ امروز فقط در مورد بازی صحبت می‌کنم. شاید خیلی از چیزها اوکی نباشد اما الان فقط در مورد بازی صحبت می‌کنم.

کدخبر: 1109639
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ