sport

سرمربی تیم‌ملی هنوز علاقه‌ای به گفتگو ندارد.

به گزارش جی پلاس؛ کارلوس کی‌روش این روز ها در تیم ملی ایران آماده تر از همیشه است. شاگردان او چهار بازی از پنج بازی خود در جام ملت ها را با پیروزی پشت‌سر گذاشته اند و هنوز هیچ گلی در این مسابقات دریافت نکرده اند. حالا ایران پس از دو دهه در جمع چهار تیم برتر جام ملت های آسیا است تا نشان دهد چرا همیشه تیم نخست رده بندی فیفا در قاره کهن بود.

با عملکرد فوق العاده کی‌روش در جام ملت ها و جام جهانی و با توجه به فرصت رو به پایان قرارداد او با فدراسیون فوتبال ایران، برخی کشور ها برای جذب او وارد عمل شده اند. یکی از جدی‌ترین گزینه‌ها، تیم ملی کلمبیا است. آن ها در چند هفته اخیر علاقه زیادی با همکاری با سرمربی پرتغالی نشان دادند اما هر چه نزدیک تر شدند، کی‌روش از آن ها بیشتر فاصله گرفت.

رییس فدراسیون فوتبال کلمبیا در این‌باره گفت: «مذاکرات پیشرفته ای با کی‌روش داشته ایم اما او فعلا در مسابقات تیمش حضور دارد (جام ملت های آسیا) و با ایران به نیمه نهایی رسیده است.  اما هیچ چیز تا زمانی که جام ملت های آسیا به پایان برسد، مشخص نیست.» رامون خسورون در ادامه یادآوری کرد: «در روزهای ابتدایی ماه فوریه تصمیم نهایی را خواهیم گرفت. ما چند روز دیگر هم صبر می کنیم تا این احتمال را مشخص کنیم.» حرف های خسورون در شرایطی بیان شده که او قرار بود در پایان مرحله گروهی با سرمربی تیم ملی ایران به توافق برسد. ظاهرا کی‌روش از آن ها خواسته تا در وضعیت فعلی او دخالت نکنند و مذاکرات را به آینده موکول کرده است.

به‌نظر می رسد کارلوس کی‌روش تا زمانی که در تیم ملی ایران روی نیمکت نشسته است، علاقه ای به صحیت درباره آینده اش ندارد و آینده برای او بازی های بعدی تیم ملی است. تیمی که حالا بهترین عنوان کارنامه سرمربی پرتغالی محسوب می شود و حالا در آستانه صعود به فینال جام ملت های آسیا، باید دوشنبه بعدازظهر به مصاف ژاپن برود.

 

کلمات کلیدی کارلوس کی روش
کدخبر: 1104067 منبع: خبرآنلاین
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ