jamee

رئیس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد از بازداشت سارق کاغذ A۴ های یکی از مدارس تهران خبر داد.

به گزارش جی پلاس، سرهنگ حسن نور آبادی در توضیح این خبر، گفت: شب ۲۹ دی ماه سال جاری بود که ماموران گشت کلانتری به مرد جوانی برخوردند که به طرز مشکوکی در حال پرسه زنی در خیابان بود.

وی توضیح داد: این مرد به محض مشاهده گشت انتظامی کلانتری، خودش را پشت یکی از خودروهای پارک شده در خیابان پنهان کرد و وقتی ماموران او را مورد بازرسی قرار دادند از او یک بسته کاغذ A۴ که در لباس هایش جاسازی شده بود، یافتند.

وی ادامه داد: با دلالت این فرد به کلانتری، متهم خودش صراحتا به سرقتی بودن کاغذها اشاره کرد و گفت: این بسته کاغذ را از مدرسه ای که پدرش در آنجا سرایداری می کند سرقت کرده است.

وی افزود: متهم در ادامه عنوان کرد انگیزه اش از سرقت ها جورکردن پول مواد مخدر مصرفی بوده است. همچنین متهم مدعی بود به تازگی به دام مواد مخدر افتاده و از آنجایی که تامین هزینه مواد مصرفی اش که شیشه می باشد کار آسانی نبود از سادگی پدرش سو استفاده کرده و طی سه مرحله کاغذ A۴ از مدرسه سرقت کرده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: متهم ۲۷ ساله، مغازه ای که کاغذها را فروخته بود به ماموران نشان داده و مشخص شد وی کاغد ها را به معازه دار با قیمت پایینی به فروش رسانده است.

بنابر این گزارش، متهم به مقام قضائی معرفی شد.

 

کلمات کلیدی بازداشت سارق
کدخبر: 1103876 منبع: مهر
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ