sport

در پایان هفته یازدهم لیگ‌برتر بسکتبال، تیم پتروشیمی بندر امام با پیروزی مقابل حریفش به صدرنشینی خود در این رقابت‌ها ادامه داد.

به گزارش جی پلاس؛ از عصر امروز (دوشنبه) یکم بهمن ماه ۱۳۹۷ رقابت‌های هفته یازدهم لیگ‌برتر بسکتبال با برگزاری چهار دیدار پیگیری شد که در پایان تیم پتروشیمی بندر امام توانست با پیروزی مقتدرانه مقابل حریف خود به صدرنشینی در این رقابت‌ها ادامه دهد.

 

در نخستین بازی این هفته دو تیم شیمیدر تهران و پگاه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی تا کوارتر چهارم خیلی نزدیک دنبال می‌شد اما در پایان این شیمیدر بود که با حساب ۷۴ بر ۷۱ مقابل حریفش به برتری رسید.

همچنین در دومین دیدار این هفته نیز تیم پتروشیمی‌ بندر امام که مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی است، میزبان تیم نیرو زمینی ارتش بود که توانست با حساب ۱۱۲ بر ۵۱ مقتدرانه مقابل حریفش به برتری رسیده و جایگاهش در صدر جدول را تثبیت کرد.

ذوب آهن اصفهان نیز در سومین بازی هفته یازدهم لیگ‌برتر بسکتبال با نتیجه ۶۷ بر ۴۶ میهمانش پدافند رعد هوایی دزفول را از پیش رو برداشت. در آخرین بازی این هفته هم تیم شهرداری گرگان میهمان خود آویژه صنعت مشهد را با حساب ۸۹ بر ۷۸ شکست داد.

نتایج هفته یازدهم لیگ‌برتر بسکتبال به قرار زیر است:

شیمیدر تهران ۷۴ - ۷۱ پگاه ایران

پتروشیمی بندر امام ۱۱۲ - ۵۱ نیرو زمینی ارتش

ذوب‌آهن اصفهان ۶۷ - ۴۶ پدافند رعد هوایی دزفول

شهرداری گرگان ۸۹ - ۷۸ آویژه صنعت مشهد

 

کلمات کلیدی لیگ برتر بسکتبال
کدخبر: 1101902
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ