sport

مرحله سوم جام جهانی تیروکمان داخل سالن در نیمز فرانسه در حال برگزاری است، کمانداران ایران با شکست برابر حریفان خود از راهیابی به مرحله حذفی بازماندند.

 

به گزارش جی پلاس، مرحله سوم رقابت‌های تیروکمان جام جهانی داخل سالن که در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان و در رده سنی نونهالان، جوانان و نوجوانان در نیمز فرانسه در حال برگزاری است، تیم پتروکیمیاگرراد به عنوان نماینده ایران در پایان مرحله مقدماتی با شکست برابر حریفان خود از راهیابی به مرحله حذفی بازماندند.

در این رقابت‌ها و در پایان مرحله مقدماتی ریکرو مردان؛ میلاد وزیری از بین ۱۴۸ کماندار شرکت کننده با ۵۷۴ امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی چهل و چهارم شد و صادق اشرفی با ۵۷۳ امتیاز چهل و هشتم شد.

همچنین در پایان مرحله مقدماتی کامپوند مردان؛ مجید احمدی سرمربی تیم ملی کامپوند از بین ۲۴۱ کماندار شرکت کننده با ۵۸۴ امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی هفتاد و پنجم شد، اسماعیل عبادی با ۵۷۶ امتیاز در جدول رده‌بندی مرحله مقدماتی در جایگاه صدو پانزدهم قرار گرفت، نیما محبوبی با ۵۷۵ امتیاز صد و بیست و یکم شد، رامون رحیم‌پور پیش‌کناری با ۵۷۳ امتیاز صد و بیست و نهم شد و محمد رسول جوان حقیقی با ۵۳۹ امتیاز در جدول رده‌بندی در جایگاه دویست و بیست و یکم ایستاد.

این مسابقات با حضور ۵۰۰ کماندار و در مسافت ۱۸ متر برگزار می‌شود و تا دوم دی ادامه دارد.

 

کدخبر: 1100861
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ