sport

سرمربى تیم فوتبال امید حضور در تورنمنت قطر را فرصت مناسبى براى بالا بردن تجربه بین المللى اعضاى تیم دانست.

به گزارش جی پلاس ،  زلاتکو کرانچار در خصوص نخستین بازی تیم امید در تونمنت قطر گفت: تاجیکستان براى ما یک تیم ناشناخته است و مقابل این تیم تورنمنت را آغاز مى‌کنیم. با این وجود به دنبال ارائه نمایشى خوب و تحمیل بازى خودمان برابر حریف و ادامه دادن به روند موفقیت در بازى‌هاى دوستانه خواهیم بود. مى‌خواهیم نتایج خوبى که در ٤ بازى قبل به دست آمده دنبال کنیم.

سرمربى تیم امید اضافه کرد: این تورنمنت براى ما استفاده زیادى دارد چون 3 مسابقه را با فاصله و ریتم مناسب تجربه مى کنیم.این یک تورنمنت مناسب و تجربه یا چالش بین المللى خوب براى بازیکنان ماست. سعى مى‌کنیم به هماهنگى تاکتیکى مناسبى در این بازى‌ها دست یابیم همچنین بازیکنان‌مان با وظیفه شناسى لازم در میدان حاضر شوند. 

کرانچار در پایان گفت: یکى از اهداف این است که بتوانیم به تمامى بازیکنان‌مان فرصت بازى بدهیم. همانطور که مى‌دانید بیشتر بازیکنان ما در باشگاه خودشان فرصت زیادى براى بازى پیدا نمى‌کنند. هدف ما این است که در اینجا به دنبال حل این مسئله باشیم و به تمامى بازیکنان‌مان فرصت بازى برسد. تمرینات خوبى در تهران انجام داده‌ایم و نتیجه این اردو در اینجا مشخص مى‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1095930 منبع: سایت رسمى فدراسیون فوتبال
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ