sport

جابر انصاری و مدیران استقلال برای در پیش گرفتن راه جدایی به توافق شفاهی دست یافتند و فردا تصمیم نهایی درباره این موضوع اتخاذ می‌شود.

به گزارش جی پلاس، در روزهای اخیر اخباری مبنی بر جدایی جابر انصاری از باشگاه استقلال مطرح شده است. این بازیکن حتی با آبی‌های پایتخت به اردوی ترکیه نرفت تا جدایی‌اش از آبی‌پوشان بیش از گذشته جدی قلمداد شود. در همین رابطه کریمی، مدیر برنامه‌های این بازیکن گفت: ما جدایی جابر انصاری از استقلال را پیگیر بودیم. او شش، هفت پیشنهاد از تیم‌های دیگر دارد. اگر جدایی جابر در جلسات آینده مشخص شود، تیم بعدی او هم ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده مشخص می‌شود.

مدیر برنامه جابر انصاری در واکنش به این که جدایی این بازیکن از استقلال قطعی نشده است، تاکید کرد: جدایی جابر از استقلال در گرو بحث‌های مالی است که باید ببینیم به چه شکلی پیش می‌رود. به نظرم نهایی می‌شود. اگر با استقلال در نحوه جدایی از تیم به توافق نرسیم، قطعا جابر تا پایان فصل می‌ماند.

او خاطرنشان کرد: در بحث در نحوه جدایی، نیتمان جدایی است. جابر هم دوست دارد جدا شود. تمام بازیکنان می‌گویند که او آماده‌ترین بازیکن نیم فصل نخست استقلال است. به هر دلیلی به او بازی نرسید و شفر به او اعتقاد فنی نداشت. صلاح دو طرف این است که راه جدایی را در پیش گیرند.

کریمی با بیان این که دو طرف به توافق شفاهی برای جدایی جابر انصاری دست یافتند، افزود: این موضوع باید روی کاغذ قید شود و بعد از ان ظرف ۴۸ ساعت آینده به یکی از پیشنهادات انصاری پاسخ مثبت می‌دهیم.

مدیربرنامه جابر انصاری در پاسخ به این سوال که جدایی این بازیکن در گرو چه مسائلی است، گفت: جابر طلب‌هایی از قبل دارد. نیم فصل هم در تیم بوده و شرایط خاصی برای جدایی نیست. شرایط حاد هم نیست. یکسری بحث‌ها هست که دو طرف باید قبول کنند.

 

کدخبر: 1095516 منبع: ایسنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ