sport

پلیس انگلیس چند کارمند بیمارستانی را که اخیراً سرالکس فرگوسن در آن بستری شده بود را به دلیل نقض قوانین، مورد بازجویی قرار داده است.

به گزارش جی پلاس، نشریه «ساندی تایمز» انگلیس فاش کرد چند کارمند بیمارستان سالفورد رویال توسط پلیس انگلیس به دلیل نقض قوانین و دسترسی غیرقانونی به اطلاعات پرونده پزشکی سرالکس فرگوسن در زمان بستری بودنش در این بیمارستان، مورد بازجویی قرار گرفته‌اند.

سرالکس فرگوسن 76 ساله، سرمربی پیشین تیم فوتبال منچستریونایتد در ماه مِی به دلیل خونریزی مغزی ناگهانی راهی بیمارستان سالفورد رویال واقع در شهر منچستر شد و پس از عمل جراحی موفقیت‌آمیز از این بیمارستان مرخص شد.

طبق این گزارش دو پزشک، یک مشاور و حداقل دو پرستار این بیمارستان با وجود اینکه پرونده پزشکی سرمربی پیشین منچستریونایتد به آنها مربوط نمی‌شده به اطلاعات پرونده پزشکی وی دسترسی پیدا کرده بودند.

بیمارستان سالفورد رویال با انتشار بیانیه‌ای با تأیید این خبر از سرالکس فرگوسن و خانواده‌اش به دلیل لو رفتن اسرار و اطلاعات پرونده پزشکی وی عذرخواهی کرده است.  

فرگی پس از مرخص شدنش از بیمارستان مورد نظر از کادر پزشکی و کارکنان این بیمارستان به خاطر خدماتی که به وی ارائه دادند، تشکر کرده بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1066468 منبع: تسنیم
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ