sport

هواداران استقلال حق دارند از وزیر ورزش ناراحت باشند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت:معتقدم بعد از بازی با سایپا فتحی نباید به محل تمرین استقلال می‌رفت ولی اگر بازیکن بی ادبی کرده باید سرش را برید.

به گزارش جی پلاس؛ حسن روشن در خصوص دلایل غیبتش در مراسم سالگرد مرحوم پورحیدری گفت: اصلا کسی با من تماس نگرفت، ظاهرا فتحی به علی شوری سپرده بود تا با پیشکسوتان تماس بگیرند  ولی هیچکس به ما خبر نداد. ضمن آنکه من علی پورحیدری و همسر منصور را مثل خانواده خودم می‌دانم،آنها هم تماس نگرفتند. ضمن آنکه برای این مراسم اصلا نیازی به دعوت نیست، فقط کافی است چند روز قبل تاریخ و ساعت مراسم را اعلام کنند خود پیشکسوتان به مراسم می‌روند.

وی در خصوص اینکه آیا اوضاع و احوال استقلال را پیگیری می‌کند گفت: من از دور پیگیرم ولی با این شرایط بیگانه نیستم.استقلال مشکلات زیاد دارد ولی نمی‌خواهم آن را باز کنم اما با مردم که در خیابان و مترو حرف می‌زنم صحبت‌هایی می‌کنند که شاید حق دارند.

پیشکسوت استقلال تاکید کرد: مردم در خیابان می‌گویند وزیر پرسپولیسی بازی در می‌آورد که من حرف آنها را قبول نکردم ولی یک مسائلی می‌بینیم که بعضی مواقع به مردم حق می‌دهم که از سلطانی‌فر ناراحت باشند.مثلا می‌بینم وزیر ورزش در تمام ریز اتفاقات تیم رقیب حضور دارد و در اردوها و بازی‌های این تیم قبل از بازی فینال حضور دارد. این‌ها اشکالی ندارد ولی شما وقتی می‌بینید فوتبال این مملکت دو قطبی است و استقلال هم شرایط خوبی ندارد باید این مسائل را مدیریت کنید. وقتی طرفدار استقلال می‌بیند نفر اول ورزش کشور دست سرمربی تیم حریف را می‌گیرد و بالا می‌برد طبعا ناراحت می‌شود. پیش از این رئیس جمهور‌هایی هم بوده‌اند که به یک تیم علاقه داشتند ولی موضوع را مدیریت کردند تا حساسیت به وجود نیاید. به خصوص الان که این همه صفحات مجازی وجود دارد.

روشن در ادامه گفت:توصیه من به وزیر این است که اگر دو تیم شرایط خوبی داشتند علاقه‌اش را نشان بدهد چون آن زمان ایرادی ندارد ولی چون او یک فرد مهم و تصمیم گیرنده است وقتی نقشش در یک تیم بیشتر می شود آن طرفی‌ها حساس می‌شوند. مطمئنا اگر قضیه برعکس بود و پرسپولیس شرایط خوبی نداشت و وزیر در استقلال نقش پررنگی داشت آن زمان پرسپولیسی‌ها هم ناراحت می‌شدند. متاسفانه رفتارهای وزیر در این مدت به شکلی بوده که همه همه چیز را فهمیده‌اند.

وی در خصوص اینکه استقلال خودش هم دستخوش حواشی است و مشکلاتی نظیر کنارگذاشتن بازیکنان از تمرینات را دارد گفت: من یکسری چیزها شنیدم.اولا که معتقدم فتحی نباید به تمرین استقلال می‌رفت یا حداقل اگر می‌رفت باید با 4 مشاور مشورت می‌کرد.او مدیرعامل استقلال است و باید حواسش به خیلی چیزها باشد اما سرِ بازیکنی که به مدیرعامل و مجموعه تیم بی حرمتی می‌کند را باید برید! بازیکن باید جایگاهش را بداند و فقط عذر‌خواهی برای او کم نیست.زمانی به کلاس‌های مربیگری می‌رفتم که حرف‌های 40 سال پیش رایکوف را در آنجا می‌زدند.رایکوف می‌گفت اگر یک بازی را باختید یا بردید تا فردای بازی در موردش حرف نزنید چون هر چه بگویید احساسی است. حالا بازیکن بازی را باخته و خواسته حرفی بزند ولی جایگاهش یادش رفته است. اگر بی ادبی کرده باید سرش را برید ولی در کل کاش فتحی به تمرین نمی‌رفت. او ابتدا باید با ۴ نفر مشورت کند و بعد ببیند رفتنش به تمرین خوب است یا بد. رفتن به تمرین هم زمان دارد.

روشن در خصوص اینکه توصیه‌اش برای شرایط این روزهای استقلال چیست گفت:اولا که استقلال در حال حاضر تیم است نه باشگاه. معتقدم باید حواشی پیرامون تیم کم باشد و یک نفر باشد که تیم را جمع کند. مثلا اصغر حاجیلو بنده خدا کلی برای این باشگاه زحمت کشیده، اسطوره استقلال است و کاپیتان این تیم هم بوده. به نظر شما جای حاجیلو سرپرستی استقلال است؟ او باید پست‌های بالاتر و مهم تر داشته باشد و اینقدر درگیر نباشد ولی متاسفانه الان در جای خودش نیست. اول باید حواشی جمع شود و بعد در مورد نتایج تیم و شرایط به نتیجه درست رسید.

 

این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند
کلمات کلیدی حسن روشن
کدخبر: 1055536 منبع: فارس
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ