sport

میزبانی ایرانی‌ها فوق‌العاده بود

سرمربی تیم فوتبال کاشیما آنتلرز گفت: بازی با پرسپولیس مثل یک نبرد بود.

به گزارش جی پلاس، گو اویوا سرمربی کاشیما در نشست خبری بعد از بازی با پرسپولیس اظهار داشت:ما بازی سختی داشتیم و  اگر خلاصه بگویم این بازی مثل یک نبرد بود.

* اطمینان دارم که سوزوکی از تیم ما لژیونر خواهد شد

وی که صدایش در نمی‌آمد و به سختی صحبت می‌کرد در مورد عملکرد سوزوکی در لیگ قهرمانان آسیا در این فصل گفت:سوزوکی امروز هم بازی بسیار خوبی انجام داد و عملکردش فوق‌العاده بود. او به تیم ملی هم دعوت شده و به پیشرفتش ادامه خواهد داد. مطمئنا او لژیونر هم خواهد شد.

* احساس امروز مثل همانی است که سال 2016 مقابل رئال مادرید داشتیم

سرمربی کاشیما در پاسخ به این سوال که برای اولین بار است که کاشیما قهرمان آسیا شده و  کاپ امروز دومین جامی است که در ویترین افتخارات این باشگاه ثبت شده و احساسش از این اتفاق چیست گفت:این بیستمین قهرمانی تیم کاشیما بود که همزمان با قهرمانی در آسیا اتفاق افتاده است. این برای ما، بازیکنان و هواداران فوق‌العاده است.این احساس مثل احساسی است که در سال 2016 مقابل رئال مادرید در جام باشگاه‌های جهان بازی کردم است.حتی این قهرمانی از آن هم بالاتر است. من و یکی از همبازیانم چنین تجربه‌ای را داریم و این یک احساس خیلی خوب است.

* پرسپولیس بهترین تیمی که مقابلش بازی کردیم

اویوا در پایان گفت: این اصلا تعارف نیست، پرسپولیس بهترین تیمی بود که مقابلش بازی کردیم نه تنها فردی بلکه از نظر تیم. بازی امروز برای ما خیلی سخت بود و خوشحالم اولین تیمی هستیم که از آزادی دست پر به کشورمان بر می‌گردیم چون آنها در این استادیوم نباخته بودند. جو این استادیوم هم خیلی خوب بود و تماشاگران هم شرایط و فضای خوبی را ایجاد کردند. به نظرم پرسپولیس بهترین تیمی بود که امسال مقابلش بازی کردیم.

* میزبانی ایرانی‌ها فوق‌العاده بود

سرمربی کاشیما تاکید کرد: از زمانی که وارد ایران شدیم شاهد میزبانی فوق‌العاده‌ای بودیم. چه از نظر نقل و انتقال و چه از نظر امکانات. از کسانی که به ما کمک کردند تشکر می‌کنم. نه تنها از مسئولان AFC بلکه از تمامی مردم ایران که میهمان نواز بودند.

در پایان نشست خبری خبرنگاران حاضر در نشست خبری برای سرمربی تیم کاشیما دست زدند.

 

کدخبر: 1053399
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ