sport

با این جوان‌ها نمی توانستیم مقابل کاشیما هجومی باشیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظر من بازیکنان پرسپولیس برنده فینال هستند.

به گزارش جی پلاس، برانکو ایوانکوویچ بعد از پایان دیدار تیمش با کاشیما در نشست خبری اظهار داشت: قهرمانان من بازیکنانم هستند و تلاش کردند و از خود انرژی گذاشتند. آنها از نظر من برنده هستند.

* به این جو آزادی افتخار می‌کنم؛ هواداران پرسپولیس بهترین هستند

وی افزود: خوشحالم و به این جو ورزشگاه آزادی افتخار می‌کنم که هواداران نشان دادند در دنیا بهترین هستند. بابت این حمایت از همه آنها ممنون هستم.

* متاسفم که قهرمان نشدیم

برانکو تاکید کرد: متاسفم که قهرمان نشدیم در حالی که می‌توانستیم به این مهم برسیم. افتخار می‌کنم که فینال آسیا با چنین فضایی برگزار شد. هواداران  و بازیکنان ما نشان دادند که فوتبال در ایران چگونه است چون روح و بازی جوانمردانه داشتیم. از گرشاسبی و هیات مدیره پرسپولیس تشکر می‌کنم که آنها هم حمایت کردند تا نتایج درخشانی کسب کنیم.

* بعد از این باخت باید به شرایط عادی برگردیم

وی تاکید کرد: البته بعد از این باخت باید شرایط را عادی کنیم اما انتظار دارم این بازی انگیزه مضاعفی برای کار بازیکنانم شود. متاسفانه انصاری مصدوم شد و شواهد نشان می‌دهد مصدومیت او ساده نیست. باز هم به بازیکنانم تبریک می‌گویم که در لیگ قهرمانان بازی خوبی اجرا کردند و از همینجا به تیم ژاپنی تبریک گفته و برای آنها در جام باشگاه‌های جهان آرزوی موفقیت می‌کنم.

* چند نفر از تیم رفتند و ونعمتی برای فینال محروم شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه دستش خالی بوده و با کمبود بازیکن مواجه شده است گفت:من همیشه گفته‌ام حداکثر اعتماد به این بازیکنانم را دارم.ما تجربه متوسط رو به پایینی در این سطح از بازی‌ها داریم. چند بازیکن از تیم ما رفتند و چند نفر هم مصدوم شدند، نعمتی هم محروم شد و همه اینها شرایط را سخت کرد. باز هم به همین بازیکنان تبریک می‌گویم و نمی‌خواهم به گذشته فکر کنم بلکه به پیش رو و آینده فکر خواهم کرد.

* با نفرات جوان طبیعی بود که با نفرات جوان نتوانیم مقابل تیم ژاپنی هجومی باشیم

وی در خصوص اینکه پرسپولیس فرم هجومی همیشگی را نداشت گفت: ما یک تیم جوان داریم و آنها دوست دارند هجومی بازی کنند اما به هر حال حریف هم وضعیت خودش را داشت. آنها بازی سرعتی توام با پاسکاری را ارائه می‌کرد و طبیعی بود مثل همیشه بازی نکنیم.همین الان تعداد بازی‌های بازیکنان جوان ما در آسیا بیشتر از لیگ برتر است. طبیعی بود به خاطر تجربه کم‌شان نمی‌توانند خود را با کیفیت مسابقات آسیا تطبیق بدهند وگرنه ما در بازی‌های قبل فوتبال هجومی ارائه کردیم. طبیعی است با شرایط فعلی نتوانیم مقابل تیم ژاپنی هجومی بازی کنیم. من هیچ گله‌ای از بازیکنانم ندارم و آنها تلاش خود را انجام دادند.

* امیدوارم دوباره خانم‌ها به ورزشگاه بیایند

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه امروز بعد از ۲ دهه خبرنگاران خانم و تماشاگران زن بعد از دو دهه به ورزشگاه آمدند و چقدر امید دارید این اتفاق تکرار شود گفت: من 4 سال است که در ایران هستم. هر روز در شهر با خانم‌هایی رو به رو می‌شوم که با فوتبال درگیر هستند.خوشحالم که خانم‌ها در ورزشگاه حضور داشتند و امیدوارم  مسئولان هم راه حلی پیدا کنند که خانم‌ها بعد از این در این مسابقات بیشتر شرکت داده شوند.اتفاقی که مردم را به ورزشگاه‌ها می‌کشاند همین است، جوانان به ورزش روی می‌آوردند و ورزش کردن یکی از بهترین راه‌ها است.

 

کدخبر: 1053384
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ