sport

در گفت و گو با جی پلاس؛

حمید استیلی درباره دیدار پرسپولیس و کاشیما گفت: فوتبال غیر قابل پیش بینی است و پرسپولیس می تواند با برد مقابل کاشیما جام قهرمانی را بالای سرش ببرد.

حمید استیلی، پیشکسوت فوتبال پرسپولیس، امیدواری زیادی به قهرمانی پرسپولیس در آسیا دارد. او می گوید که پرسپولیس این راه سخت را آمده و به همین راحتی نباید آن را از دست بدهد: «صعود پرسپولیس به فینال یک اتفاق خوب بود که رقم خورد. هر چند که شکست در بازی رفت هواداران را نگران کرده است اما شکی وجود ندارد که اگر بازیکنان همان طوری که در بازی های قبل بازی کردند به میدان بروند می توانند قهرمان آسیا شوند.»

استیلی در گفت و گو با خبرنگار جی پلاس، ادامه داد: «سال ها از قهرمانی یک تیم ایرانی در باشگاه‌‌های آسیا می‌‌گذرد. سال هاست تیم امید به فینال المپیک نرسیده و سال هاست تیم ملی قهرمان جام ملت ها نشده. این صعود را باید به فال نیک بگیریم و امیدوار باشیم پرسپولیس به قهرمانی برسد. بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس تا همین جا هم کار بزرگی کرده‌اند؛ اما امیدوارم پرسپولیس بتواند در برابر تیم ژاپنی به برتری برسد و قهرمان شود. باور کنیم چیزی تمام نشده است. در فوتبال معجزه وجود دارد و معجزه اتفاق می افتد. پس باید باور کرد که فوتبال غیر قابل پیش بینی است و پرسپولیس می تواند جام قهرمانی را بالای سرش ببرد.»

کدخبر: 1049636
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ