sport

المپیک جوانان 2018 آرژانتین؛

سرپرست کاروان ایران در بازی‌های المپیک جوانان، حضور رئیس کمیته ملی المپیک در بوینس آیرس را اتفاقی ویژه در راستای توسعه ارتباطات ورزشی ایران و افزایش روحیه ملی‌پوشان ایران دانست.

 به گزارش جی پلاس، اصغر رحیمی سرپرست کاروان ورزشی کشورمان بعد از بازگشت رئیس کمیته ملی المپیک به کشور گفت: هر چند سفر رضا صالحی امیری کوتاه بود، اما نتایج و آثار بسیار مثبت و‌ ارزشمندی به همراه داشت .او در این سفر بواسطه دیدارها و‌ ملاقات‌های مهمی که انجام داد اعتبار و‌ جایگاه ورزش ایران را ارتقا بخشید.

وی‌ در ادامه به تقویت رابطه ایران با کمیته بین المللی المپیک بواسطه ارتباط خوبی که صالحی امیری با باخ ایجاد کرده اشاره کرد و اظهار داشت: خوشبختانه رئیس کمیته ملی المپیک فردی بزرگ و‌متشخص و آشنا به اصول و تکنیک‌های دیپلماتیک است که همین موضوع برگ برنده ورزش ایران در ملاقات‌های مهم بین‌المللی بود.

رحیمی یادآور شد: صالحی امیری برای این سفر طوری برنامه ریزی کرده بود که یا در سالن، یا دهکده در کنار ورزشکاران باشد یا اینکه برای پیگیری امور ورزش ایران دیدار و‌ ملاقات‌هایی مهم و‌اثربخش با مسئولین IOC و فدراسیون‌های بین المللی برگزار کند.

وی‌ در پایان گفت: ورزشکاران کاروان ایران وقتی می‌دیدند رئیس کمیته ملی المپیک در همه مراحل کنارشان حضور دارد، روحیه‌شان بسیار افزایش می‌یافت و کادر فنی و سرپرستی کاروان نیز به این نوع حضور دلگرم بودند. امیدوارم کاروان ورزشی ایران بتواند با کسب نتایج خوب و ارزشمند پاسخ زحمات تمام عزیزان بخصوص صالحی امیری را بدهد.

 

کدخبر: 1032669
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ