jamee

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از واژگونی یک مینی‌بوس در بلوار شهید آوینی با ۲۵ نفر سرنشین خبر داد.

به گزارش جی پلاس، جلال ملکی درباره جزییات حادثه واژگونی مینی‌بوس گفت: در ساعت ۱۳:۱۱ ظهر امروز یک مورد حادثه تصادف و واژگونی خودرو در بلوار شهید آوینی مقابل پمپ گاز سلمان فارسی به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه شامل یک گروه حریق و دو گروه نجات به محل حادثه اعزام شدند، ادامه داد: در محل حادثه مشاهده می‌شود یک دستگاه مینی‌بوس شخصی که ۲۵ سرنشین داشت با خود حمل می‌کرد به دلیل نامشخصی با یک خودروی پراید برخورد کرده و از مسیر اصلی منحرف شده و بعد ازبرخورد با تیر چراغ برق حاشیه بزرگراه و پست برق ورودی جایگاه پمپ گاز در محل واژگون شده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه مسافران در وضعیت بسیار ناایمنی محبوس شده بودند، تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت مشغول عملیات رهاسازی این افراد شدند و در حدود ۱۵ نفر را که در شرایط بسیار بدی گرفتار بودند از داخل این مینی‌بوس نجات دادند. این افراد از نواحی مختلف بدن دچار مصدومیت‌های شدید شده بودند.

ملکی با بیان اینکه در این حادثه کسی جان خود را از دست نداده است، گفت: متاسفانه مصدومیت افراد بسیار شدید بود و پس از خروج از مینی‌بوس تحویل عوامل اورژانس شدند. در حال حاضر نیز آتش‌نشانان در محل حادثه حضور دارند و تلاش می‌کنند خودرو را به حالت اول برگردانده و محل را بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل دهند.

کدخبر: 1032044 منبع: ایلنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ