sport

بازی های پاراآسیایی جاکارتا؛

ایران در چهارمین روز از بازیهای پاراآسیایی تاکنون 77 مدال بدست آورده است.

به گزارش جی پلاس، سومین دوره از بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ به چهارمین روز خود رسید و ایران اکنون صاحب 27مدال طلا، 22نقره و 24برنز شده است.

جدول مدالی بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا (ساعت 14:30):

 

ده کشور طلا نقره برنز مجموع
۱ چین 95 41 38 174
۲ کره جنوبی 31 31 22 84
۳ ایران 27 22 24 73
۴ ازبکستان 21 10 8 39
۵ ژاپن 19 36 40 95
۶ اندونزی 18 22 28 68
۷ تایلند ۱۴ ۲۰ ۲۶ ۶۰
۸ مالزی 9 ۸ ۱۵ 32
۹ هند ۷ ۱۲ ۱۷ ۳۶
۱۰ فیلیپین 6 ۶ ۶ 18

 

*مدال آوران ایران در سومین دوره بازیهای پاراآسیایی جاکارتا

طلا

۱- شاهین ایزدیار (شنا/ ۱۰۰ متر پروانه)

۲- عرفان سیفی‌پور (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۳- ساره جوانمردی (تیراندازی/ ۵۰متر خفیف)

۴- رقیه شجاعی (تیراندازی/ تفنگ بادی)

۵ - علیرضا قلعه ناصری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۶- شاهین ایزدیار (شنا)

۷- امیر جعفری (وزنه برداری)

۸- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/۱۵۰۰ متر)

۹- وحید علی نجمی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)

۱۰- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۱- محمدرضا احمدی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۲- ساره جوانمردی (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰ متر)

۱۳- شاهین ایزدیار (شنا/ ۲۰۰متر)

۱۴- فرزاد سپهوند (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۵- روح الله رستمی (وزنه برداری)

۱۶- بتول جهانگیری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۷- حسین خرسند امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۸- مهدی اولاد (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۹- علیرضا مختاری (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۲۰- عاطفه نقوی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

۲۱- امید کریمی (طلای انفرادی شطرنج نابینایان و کم‌بینایان)

۲۲- عاطفه نقوی، فاطمه برقول و فاطمه زنده بودی (طلای تیمی شطرنج)

۲۳- وحید نوری (جودو)

۲۴- محمدرضا زندی (تیروکمان/ کلاسW۱ )

۲۵- احسان موسی نژاد (جودو)

26- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

27- شاهین ایزدیار (شنا)

نقره

۱- بهزاد عزیزی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۲ - جلیل باقری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۳- یوسف یوسفی (وزنه برداری)

۴- علی اصغر جوانمردی (دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۵- جاوید احسانی شکیب (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

۶- زهرا صالحی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۷_ نورمحمد آخی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۸_ هاجر صفرزاده (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)

۹- علی الفت نیا (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)

۱۰- سامان پاکباز (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۱- سمیرا ارم (تیراندازی/ تپانچه بادی ۱۰متر)

۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

۱۳- هاشمیه متقیان (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۱۴- اسدالله عظیمی (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۵- صالح فرج زاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۶-زهرا نعمتی (تیروکمان/ ریکرو انفرادی)

۱۷- اسدالله عظیمی(دوومیدانی/پرتاب وزنه)

۱۸- فریبا زنده بودی(شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۱۹- امید کریمی، مجید باقری و علیرضا قورچی بیگی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۰- ملیحه صفایی، لیلا زارعزاده و زهرا محمدی (شطرنج تیمی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۱- نادر مردادی (وزنه برداری)

22- محمدرضا خیرالله زاده (جودو)

23- هاشم رستگاری (دوومیدانی/دوی 400متر)

برنز

۱- حسن جانفشان (تنیس روی میز)

۲- سید عرفان حسینی (دوومیدانی/پرتاب نیزه)

۳- زهرا برناکی (دوومیدانی/ پرش طول)

۴- علی امیدی (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۵- حامد امیری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۶- میثم بنی‌طباء (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

۷- رضا غلامی (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

۸- امید ظریف صنایعی (دوومیدانی/ ۲۰۰ متر)

۹- عذرا مهدوی کیا (دوومیدانی/ پرتاب نیزه)

۱۰- سولماز بازرگان (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۱- احمد اوجاقلو (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰ متر)

۱۲- داود علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی ۲۰۰متر)

۱۳- مهدی علیزاده (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۴- مسعود حیدری (دوومیدانی/ پرتاب وزنه)

۱۵_ حمزه محمدی (وزنه برداری)

۱۶- امید جعفری (جودوی نابینایان و کم‌بینایان)

۱۷- امید ظریف (دوومیدانی/ دوی صدمتر)

۱۸- علیرضا مختاری (دوومیدانی/ پرتاب دیسک)

۱۹- آرین لطفی (دوومیدانی/پرتاب دیسک)

۲۰- فاطمه برقول (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۱- لیلا زارعزاده (شطرنج انفرادی نابینایان و کم‌بینایان)

۲۲- مدال برنز تیمی برای شطرنج مردان

۲۳- مجید کاکوش (تیروکمان/ رقابتهای w۱)

24- علی قاسمی (دوومیدانی/ دوی 400متر)

25- فرهاد کهریزی(دوومیدانی/دوی 400متر)

بروزرسانی می شود

 

کدخبر: 1031638
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ