sport

گزارش جی پلاس؛

مانوئل لوپس به عنوان چهره ناشناخته در روزهای گذشته در تمرین تیم ملی فوتبال ایران حاضر شده است.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس؛ کارلوس کی روش نشان داده در بخش کادر مربیگری و مدیریتی به پرتغالی ها بیشتر اعتماد دارد. او در ادامه استفاده از کادر خارجی، از یک پرتغالی نه چندان سن و سال دار در تمرین تیم ملی رونمایی کرده است اما هنوز درباره وظایف این فرد به درستی اطلاع رسانی نشده است.

لوپس در چند جلسه گذشته از تمرین تیم ملی فوتبال به نشستن کنار زمین و تماشای تمرین تیم ملی فوتبال اکتفا کرده؛ اتفاقی که تاکنون درباره سایر پرتغالی ها و دستیاران کی روش رخ نداده است. البته سرمربی پرتغالی از سال گذشته از مدیر رسانه ای پرتغالی برای تیم ایران بهره می برد!

سرمربی تیم ملی تاکنون فرصتی برای شرح وظایف مانوئل لوپس نداشته اما لوپس می گوید قرار نیست به کی روش در داخل زمین کمک کند و جزء مربیان و دستیاران فنی کی روش نیست.

مانوئل لوپس در گفت و گویی که در بدو سفر او به ایران منتشر شده، درباره سوابقش می گوید: در یک باشگاه در بنفیکا و چند تیم دیگر بازی کردم و الان هم اینجا هستم که به تیم ملی کمک کنم.

البته این جوان پرتغالی که به نظر نمی رسد سن و سال زیادی داشته باشد، به طور شفاف نمی گوید در چه باشگاه هایی بازی کرده است و جست و جو در دنیای وب نیز هیچ گونه اطلاعاتی را درباره سوابق او نشان نمی دهد.

او همچنین درباره سوابقش بعد از دوران بازیگری نیز اطلاعات ناقصی می دهد و می گوید: به عنوان مدیر در بنفیکا کار کردم. در تیم های معمولی دیگر به عنوان مدیر کار کردم.

لوپس با بیان اینکه تا قبل از این هیچ گونه همکاری با کی روش نداشته گفت: به عنوان مدیر در تیم ملی کار می کنم. وظایف در داخل زمین نیست.

هموطن کی روش اطلاعاتش درباره فوتبال ایران را کم دانست و فقط گفت: تیم ملی در جام جهانی عالی بود و امیداورم در جام ملت های آسیا بهتر کار کند.

او با اکتفا به جواب های کوتاه و ناقص به این پرسش و پاسخ بسند کرده است اما جالب تر از این بی اطلاعی مدیر رسانه ای ایرانی تیم ملی از حضور این پرتغالی در تیم ملی و شرح وظایفش در کنار کی روش است.

باید دید کی روش با چه عنوانی این جوان نه چندان با تجربه را که مشخص نیست در چه زمینه ای رزومه دارد، به تیم ملی اضافه کرده است.

E0886630-E0F3-4684-A8FF-4479A0B37058

347F757F-4750-46C3-B559-39A583FFE1EC

کدخبر: 1031448
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ