sport

در گفت و گو با جی پلاس؛

بازیکن اسبق استقلال می گوید روزی بالاخره به استقلال بر می گردد اما فعلا اولویتش فوتبال اروپاست.

به گزارش جی پلاس، دقیقا در روزی که شایعه شده بود امید نورافکن قرار است از شارلوا دیپورت شود او در تمرین تیم امید حاضر شد و درباره این اتفاق مهم حرف زد. آنچه که مهم است این است که نورافکن هرگز از نیمکت نشینی خسته نشده است و خبرنگار جی پلاس می گوید: «اشکالی ندارد. من در فوتبال اروپا حضور دارم و می خواهم تجربیات زیادی را کسب کنم. کمتر بازیکن آسیایی بوده که به اروپا برود و از همان بازی های نخست فیکس باشد. من صبر می کنم و مطمئن هستم که پاداش این صبر خودم را خواهم گرفت.»

* این نیمکت نشینی باعث ایجاد یک شایعه شده بود.

بله. خب خودتان می گویید شایعه. من که نمی توانم درباره شایعات حرف بزنم یا نظری بدهم. اما در هر صورت شایعه است. شک نداشته باشید راه موفقیت من از همین تیم شارلوا است.

* پس همه چیز را تکذیب می کنی.

صد در صد. اصلا آنجا همه چیز، زمین تا آسمان فرق می کند. این طور نیست که یک شب بخوابند و صبح بیدار شوند و بگویند خداحافظ. با این حال من مرد جنگ هستم و تا آخرین لحظه برای رسیدن به موفقیت می جنگم. آنقدر می جنگم تا به هدفی که دارم برسم.

* فکر می کنی این اتفاق چه زمانی می افتد؟

زمان اهمیتی ندارد. مهم این است که صبرم زیاد است. از نیمکت نشینی خسته نمی شوم. شاید کمی احساس بدی داشته باشم اما در هر صورت من خسته نخواهم شد. می دانم کار سختی دارم.

* شارلوا در پست تو یک بازیکن آفریقایی گرفته است و این اتفاق کار تو را سخت تر خواهد کرد.

این را هم می دانم. به همین دلیل بیشتراز قبل می دانم که کارم برای رسیدن به ترکیب اصلی سخت است. برای بازگشت به ترکیب اصلی باید در تمرینات و فرصت هایی که به من داده می شود ثابت کنم که از او بهترم.

* این روزها نتایجی که استقلال می گیرد را دنبال می کنی؟ نظرت چیست؟ 

بله؛ پیروزی که مقابل نفت مسجد سلیمان به دست آمد روحیه بازیکنان را بالا برد. البته بازی های یکی دو هفته آینده سخت است و اگر بچه ها بتوانند از این مسیر هم به سلامت عبور کنند خیلی از مشکلات حل می شود.

* این روزها استقلال خیلی حاشیه دارد، قبول داری؟

تیم های بزرگ همیشه حاشیه دارند. من الان داخل تیم نیستم و نمی توانم نظری در این باره بدهم.

ممکن است نورافکن دوباره به استقلال برگردد؟

روزی بالاخره به استقلال بر می گردم اما فعلا اولویت من فوتبال اروپاست. اگر الان تسلیم شوم و به استقلال برگردم ممکن است دیگر هیچ وقت نتوانم دوباره حضور در فوتبال اروپا را تجربه کنم.

کدخبر: 1031301
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ