sport

بازی های پاراآسیایی جاکارتا؛

در ادامه رقابت‌های دوومیدانی بازیهای پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، چهار مدال دیگر به نمایندگان ایران رسید و ملی‌پوش جودو هم برنز گرفت.

به گزارش جی پلاس، در ادامه رقابت های دوومیدانی پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا ۴ نماینده کشورمان در ماده پرتاب دیسک کلاس ادغامی F۵۴/۵۵/۵۶ به رقابت با حریفان پرداختند که در نهایت طلا، نقره و برنز را از آن خود کردند.

علیرضا قلعه ناصری با رکورد 43.12 طلا گرفت، جلیل باقری با حد نصاب 37.14 به مدال نقره دست یافت و حامد امیری با رکورد 29.46 صاحب مدال برنز شد.

همچنین در پرتاب نیزه علی امیدی مدال برنز بدست آورد.

اما در جودو، میثم بنی طبا جودو کار نابینای وزن ۶۰ کیلوگرم ایران با غلبه بر حریف هندی خود، مدال برنز سومین دوره مسابقات پاراآسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا را از آن خود کرد. او در یک مبارزه سخت و نفس گیر که تا ثانیه های پایانی با تساوی در جریان بود توانست در ۲۰ ثانیه آخر با امتیاز ایپون از سد حریف خود بگذرد.

همچنین تیم ملی تیر و کمان در روز نخست مسابقات کامپوند ۶ نماینده داشت. محمدرضا زندی و مجید کاکتوش در بخش w۱ و سمیه عباسپور ، راضیه شیرمحمدی ،هادی نوری و سینا منشازاده در کامپوند شش ورزشکار تیر و کمان در مسابقات بعد از ظهر بودند که با برگزاری مسابقات مقدماتی فقط مجید کاکتوش و محمد رضا زندی در بخش w۱ به مرحله یک چهارم رسیدند و به این ترتیب سایر نمایندگان ایران حذف شدند.

کدخبر: 1030096
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ