sport

خط 5 مترو تهران و حومه فردا پس از بازی پرسپولیس - الدحیل خدمات رسانی ویژه برای تماشاگران این بازی خواهد داشت.

به گزارش جی پلاس، یکی از مشکلات هوادارانی که برای تماشای بازی های فوتبال در تهران به ورزشگاه می روند، مسئله بازگشت از استادیوم است. معمولا بازی ها پس از ساعت مقرر مترو به پایان می رسند و عملا مردم نمی توانند از این ناوگان حمل و نقل عمومی استفاده کنند. این نگرانی برای بازی پرسپولیس - الدحیل نیز وجود داشت و حتی برخی قید تماشای مسابقات را به دلیل همین مشکلات می زنند اما شرکت مترو در بیانیه ای اعلام کرد که فردا خط 5 مترو سرویس دهی ویژه ای به تماشاگران ارائه خواهد داد.

آن ها اعلام کردند: روز دوشنبه 26 شهریور ماه 97 بعد از برگزاری مسابقه بین تیم های فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر در ورزشگاه آزادی، سرویس دهی در خط ۵ متروی تهران تا پایان بازی و بازگشت تماشاگران ادامه خواهد داشت. تا پایان مسابقه و بازگشت کامل تماشاگران سرویس دهی ادامه خواهد داشت. همچنین به منظور تسهیل تردد و رفاه حال مسافران و تماشاگران در صورت ازدحام جمعیت در ایستگاه ورزشگاه آزادی قطار فوق العاده نیز اعزام خواهد شد.

با این وصف به نظر می رسد هواداران پرسپولیس استقبال بیشتری از این بازی انجام دهند و احتمالا فردا ورزشگاه آزادی مملو از تماشاگر خواهد شد.

کدخبر: 1013759
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ