life

وزیر آموزش و پرورش:

وزیر آموزش و پرورش گفت: همه موارد مربوط به آموزش های جنسی را قبلا تکذیب و اعلام هم کرده ایم که به هیچ عنوان از ابتدا چنین مسائلی را در وزارت آموزش و پرورش نداشته و نخواهیم داشت.

به گزارش جی پلاس، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی روز چهارشنبه و در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به سوال خبرنگار در خصوص اجرای سند 2030 و موارد مطرح شده در آن، این مطلب را بیان کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در کابینه بعدی از شما دعوت شده است یا نه، افزود: دعوتی اکنون صورت نگرفته و در رابطه با کابینه آینده خود آقای رئییس جمهور تصمیم گیری خواهند گرفت، در عین حال سه ماه از این دولت هنوز باقی مانده است.
وزیر آموزش و پرورش درباره این پرسش که اگر شما در کابینه بعدی حضور داشته باشید، مهمترین تغییری که در برنامه های آموزش و پرورش و در وازرتخانه متبوع خود می دهید چه خواهد بود، پاسخ داد: همانطور که قبلا در مورد برنامه های خود گفتم در وزارت آموزش و پرورش مهمترین بحث اجرای دقیق سند تحول است.

دانش آشتیانی ادامه داد: در این رابطه مسئله کلیدی ما شان و منزلت معلمان و رسیدگی به معیشیت فرهنگیان است تا بتوانند در جایگاهی قرار بگیرند که بتوانیم از حضور آنها در اجرای سند استفاده کنیم.

 اخذ پول برای ثبت نام مدارس اجباری نیست

وی در مورد ساماندهی ثبت نام دانش آموزان و نظارت آن با توجه به فصل ثبت نام آنان نیز گفت: آیین نامه مربوط برای ثبت نام دانش آموزان در مدارس را طبق سال های گذشته به استان ها ابلاغ کردیم و مثل سال های گذشته نظارت ما بر ثبت نام دانش آموزان وجود خواهد داشت.

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به سوالی درباره پرداخت پول توسط والدین به مدارس گفت: پول گرفتن نباید به صورت اجباری باشد اما اگر بصورت اختیاری بخواهند کمک کنند، منعی وجود ندارد و اگر شکایتی در این رابطه وجود داشته باشد، گروه های نظارتی ما رسیدگی می کنند و با تخلف برخورد خواهند کرد.

 

کدخبر: 656513 منبع: ایرنا
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ