jamee

چند شب قبل مأموران گشت کلانتری در یکی از خیابان‌های جنوب تهران به مرد جوانی مشکوک شدند که به نظر می‌رسید قصد سرقت دارد.

به گزارش جی پلاس، مرد جوان با دیدن مأموران پا به فرار گذاشت و بدون توجه به دستور ایست آنها وارد کوچه بن‌بست شد. بعد هم سوار خودروی پرایدی شد که کنار کوچه منتظرش ایستاده بود و زن جوانی هم داخل خودرو نشسته بود.

از آنجا که کوچه بن‌بست بود مرد جوان با خودروی پرایدش دنده‌عقب گرفت و پس از آسیب رساندن به خودروی پلیس با سختی فراوان از کوچه خارج شد. همان موقع مأموران به تعقیب ادامه دادند تا اینکه برای متوقف کردن زن و مرد جوان چند تیر هوایی شلیک کردند. اما مرد پراید سوار همچنان به فرار ادامه داد و در نهایت مأموران چرخ‌ها و چراغ خودروی پراید را هدف قرار دادند و چند تیر به سمت ماشین شلیک کردند که یکی از تیرها از چراغ عقب خودروی پراید عبور کرده و با سرنشین زن برخورد کرد.

پس از توقف خودرو، زن جوان بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما به علت شدت خونریزی جان سپرد.با مرگ زن جوان، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت و تیم تحقیق اعلام و بررسی‌ها در این باره آغاز شد. تیم جنایی در تجسس‌های بعدی پی بردند مرد دستگیر شده سابقه سرقت دارد. ضمن اینکه داخل خودرواش نیز مقدار زیادی هروئین کشف شد.

مرد بازداشت شده چندی قبل زن جوان را به عقد موقتش درآورده بود.در حال حاضر بازپرس جنایی از کارآگاهان و کارشناس‌ها خواسته است درباره تیراندازی و مرگ زن جوان تحقیق کنند تا روشن شود آیا مأموران مرتکب قصور شده‌اند یا نه.

 

کدخبر: 635436 منبع: روزنامه ایران
ارسال نظر

اخبار مرتبط
موضوعات داغ