اخبار مرتبط

داود رحیمی روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه شب گذشته وقوع توفان شدید به شبکه انتقال و توزیع برق شهرستان ری خسارت وارد کرده بود، افزود: با تلاش اکیپ های حوادث برق فشار قوی و ضعیف، تمامی مناطق شهرری و شهرستان های تابعه وصل شد.
وی عنوان کرد: علت قطع برق در پاره ای از مناطق ری و شهرهای تابعه، شکستن شاخه های خشک و سقوط درختان بر روی شبکه توزیع برق بوده است.
رحیمی با اشاره به اینکه طوفان شب گذشته چهار پست 61 کیلو ولت محله های دولت آباد، دستواره، آهن مکان و شهید رجایی را قطع کرده بود، اظهار کرد: اکیپ های حوادث ابتدا جریان برق را در پست های 60 کیلو ولت محله های دولت آباد و دستواره را وصل کردند و سپس آهن مکان و رجایی وصل شد.
وی ادامه داد: شب گذشته پس از وقوع توفان، 40 اکیپ گروه حوادث در شهرری، باقرشهر، کهریزک و خاوران به صورت آماده باش بودند و در زمان مناسب برق فشار ضعیف محلات و روستاهای شهرستان ری وصل کردند.
به گزارش ایرنا، توفان شدید همراه با گرد و خاک درحالی شب گذشته را در نوردید که هواشناسی سرعت آن را 83 کیلومتر بر ساعت اعلام کرد.
این توفان همراه با آذرخش بیشتر مناطق شهر تهران را بویژه در مناطق جنوبی، مرکزی و شرقی در برگرفت و در برخی نقاط همراه با بارش پراکنده باران بود.
در نتیجه آخرین توفان شدید تهران که بیش از یک هفته گذشته رخ داد بیش از 85 نفر زخمی و یک تن کشته شدند.
3218/6003
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.