اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدحسین مقیمی عصر چهارشنبه در جلسه مشترک ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی با اشاره به زمینه سازی برگزاری هفته فرهنگی در استان تهران گفت: جامعه ما از فرهنگی غنی برخوردار است و هفته فرهنگی فرصتی برای ظهور نبوغ فرهنگی فراهم می کند.
وی خطاب به فرمانداران شهرستان های استان عنوان کرد: در هفته فرهنگی شرایطی فراهم کنید تا مردم به میدان بیایند و فرهنگ بومی و محلی خود را نشان دهند.
استاندار تهران با بیان اینکه دستگاه های فرهنگ و ارشاد اسلامی،آموزش و پرورش و تبلیغات اسلامی می توانند برنامه های مؤثری در این هفته پیش بینی کنند تصریح کرد: ایجاد شادابی،احیای فرهنگ سنتی و حفظ ارزش ها در برنامه های این هفته در اولویت قرار بگیرد.
مقیمی ادامه داد: در طول سال برنامه های ویژه فرهنگی در همه شهرستان ها باید مورد توجه باشد و به یک هفته اختصاص نیابد.
بیان آداب و رسوم، نوع پوشش مناطق، گویش های محلی و موضوعات مربوط به ورزش، کتاب و هنر از جمله محورهایی است که استاندار تهران برای توجه در هفته فرهنگی به آنها تأکید کرد.
استاندار تهران با اشاره به اینکه مسئولیت برگزاری برنامه های هفته فرهنگی به عهده اداره فرهنگ و ارشاد استان است گفت: همه نهادها، سازمانها، ارگان ها، سازمان های مردم نهاد برنامه های فرهنگی خود رادر این هفته ارائه دهند تا هفته ای کاملا فرهنگی در شهرستان ها داشته باشیم.
تهرام/7243//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.