اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سورنا ستاری روز یکشنبه در جریان بازدید از شهرک صنعتی قرچک افزود: رشد و توسعه اقتصادی کشور بر مبنای فعالیت های دانش بنیان از مهم ترین برنامه های دولت در سال جدید است.
وی با اشاره به راه اندازی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها در سطح کشور، اظهار داشت: یکی از اقدامات محوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در راستای حمایت از کالای ایرانی، توسعه فعالیت های دانش بنیان است.
ستاری با اشاره به رشد علمی کشور در سال گذشته، تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های مهم معاونت علمی ریاست جمهوری در سال 97، افزایش 2 برابری میزان رشد علمی کشور نسبت به سال گذشته است.

* 250 کارخانه در شهرک صنعتی قرچک در دست احداث است
حامد افشار نادری مدیرعامل شهرک صنعتی قرچک نیز در این آیین گفت: احداث شهرک صنعتی قرچک در سال 83 به تصویب دولت رسید هرچند که عملیات اجرایی آن برای تملک ارضی، تغییر کاربری و تامین زیرساخت ها بیش از 10 سال طول کشید.
وی با اشاره به اینکه شهرک صنعتی قرچک در زمینی به وسعت 800 هکتار احداث شده، افزود: درحال حاضر 20 واحد تولیدی دراین شهرک صنعتی مشغول فعالیت هستند.
به گفته وی، عملیات احداث 250 کارخانه تولیدی نیز در شهرک صنعتی قرچک درحال انجام است.
وی با اشاره به مزیت های شهرک صنعتی قرچک، اظهار داشت: قرارداد واگذاری600 قطعه زمین در این شهرک با متقاضیان منعقد شده است.
شهرستان قرچک با 270 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شرق تهران واقع شده است.
تهرام/7254**1625
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.