اخبار مرتبط

یک آرایشگاه در طبقه منفی یک مجتمع تجاری مسکونی در حوالی میدان ونک تهران در ساعات اولیه بامداد امروز آتش گرفت و مرد میانسالی نیز دچار سوختگی شد.

به گزارش ایلنا، در پی اطلاع رسانی شاهدان به سامانه ۱۲۵ و اعلام وقوع آتش سوزی در قسمت پارکینگ یک مجتمع تجاری مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه‌های ۴۳، ۱۱ و ۸۴ به همراه یک دستگاه نردبان ۳۲ متری، تشک نجات و خودرو حامل دستگاه‌های تنفسی را در ساعت ۳:۱۱ دقیقه بامداد به محل حادثه واقع در میدان ونک، خیابان ونک روانه کرد.
 
محمد پناهی معاون عملیات منطقه دو سازمان آتش نشانی تهران در این خصوص اظهار داشت: یک آرایشگاه به مساحت ۴۰ مترمربع درقسمت پارکینگ طبقه منفی یک مجتمع تجاری مسکونی دچار آتش سوزی شده و یک نفر نیز در میان شعله‌های آتش بدام افتاده بود.
 
وی در مورد چگونگی عملیات نیرو‌ها گفت: آتش نشانان با رعایت کامل اصول ایمنی به سرعت وارد عمل شده و توانستند در کوتاهترین زمان ممکن شعله‌های آتش را خاموش کنند و همچنین فرد گرفتار در میان دود و آتش را که مردی ۵۰ ساله بود، نجات دهند.
 
پناهی افزود: این مرد که از ناحیه دست، پا، سرو گردن دچار سوختگی شده بود سریعا تحویل عوامل اورژانس شده و به بیمارستان انتقال یافت.
 
گفتنی است علت بروز این آتش سوزی هنوز روشن نشده و کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی آن هستند.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.