اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حسن رسولی روز سه شنبه در هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران افزود: همچنین باید وضعیت شهرداری تهران در مورد میزان بدهی‌ها، تراکم فروشی و دستگیری های اخیر مدیران شهری مشخص شود.
وی با اشاره به اینکه شهر تهران در 12 سال گذشته تنها توسط یک نفر مدیریت می شده اظهار کرد: به شهروندان تهرانی قول دادیم ظرف مدت 3 ماه گزارشی از وضعیت شهرداری در بخش‌های مختلف را ارائه کنیم که متاسفانه به دلیل ارائه و وجود اطلاعات متناقض، موفق به تهیه و ارائه این گزارش نشدیم.
رسولی با بیان اینکه در این چند سال، 113 هزار میلیارد تومان پول در شهر تهران هزینه شده، تصریح کرد: خدمات زیادی در کلانشهر تهران ارائه شده که البته نواقص زیادی نیز وجود دارد که باید تمامی این موارد به دقت در قالب یک گزارش جامع به مردم ارائه شود.
وی افزود: 2 رویکرد در مورد وضعیت تهران وجود داشت که در رویکرد اول همه چیز سفید و دلبرانه و در رویکرد دوم همه اقدامات سیاه و بد بود، اما اعضای شورا به دلیل نداشتن اطلاعات دقیق، از ارائه آمار و اطلاعات دراین خصوص خودداری کردند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد که باید سند تحویل و تحول شهرداری تهران تهیه و در شورا بررسی شود.
به گزارش ایرنا، اعضای شورای اسلامی شهر تهران با رای اکثریت طرح 2 فوریتی ارائه گزارش 100 روزه شهردار و ارائه سند تحویل و تحول شهرداری را تصویب کردند.
* برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: مهدی مقدر - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/9343/7247**1625

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.