اخبار مرتبط

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از مرکز ارتباطات شهرداری تهران، محمدعلی نجفی در نشست مشترک با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رییس سازمان بهزیستی و رییس سازمان تامین اجتماعی افزود: شهر تهران از جهات مختلفی آسیب دیده و آسیب پذیر است.
وی با تآکید بر اینکه باید چاره ای بیاندیشیم تا از وضعیت موجود به وضعیت مطلوبی برسیم اظهار کرد: در فرصت 4 ساله موجود باید حداکثر تلاش خود را برای خدمت به شهروندان تهرانی انجام دهیم.
شهردار تهران با تاکید بر اینکه بهترین راه برای خدمت به نظام جمهوری اسلامی و تقویت آن نشان دادن کارآمدی نظام به مردم و جهانیان است خاطرنشان کرد: ما برای فعالیت و اقدام در همه زمینه ها آمادگی تعامل و همکاری با سایر نهادها و سازمان ها را داریم.
وی افزود: همکاری شهرداری تهران با وزارت تعاون نیز قطعا به هم افزایی منجر خواهد شد.
نجفی پیشنهاد داد شورای مشترکی متشکل از اعضای شهرداری و وزارت تعاون تشکیل شود و با تعیین چند کارگروه، اولویت ها، فوریت ها، موضوعات و مشکلات شهر به این شورا ارجاع داده شود تا درخصوص آن بهتر تصمیم گیری شود.
نشست مشترک شهردار تهران با وزیر و روسای سازمان های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور بررسی مشکلات و آسیب های اجتماعی پایتخت و هم اندیشی برای رفع این مشکلات در دفتر شهردار برگزار شد.
خبرنگار: عاطفه نژادسالاری - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/9353**1625
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.