اخبار مرتبط

شب گذشته در تهرانپارس مرد میانسالی دختران خود را به قتل رساند.

به گزارش ایلنا، شب گذشته زنی هراسان در تماس با پلیس از مرگ هولناک دو برادر زاده‌اش در یکی از خیابان‌های تهرانپارس خبر داد.

با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله ماموران کلانتری 126 به محل اعزام و با جسد غرق در خون دو دختر جوان در وسط سالن پذیرایی خانه روبرو شدند.

با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل تهران، وی به همراه اکیپ بررسی صحنه جرم در محل حاضر شدند.

بررسی‌های اولیه نشان می‌داد دو دختر جوان به علت اصابت چاقو به نقاط مختلف بدن از جمله سینه و پهلو جان خود را از دست داده و بیش از دو ساعت از زمان مرگ آنها می‌گذرد.
 
در ادامه با تحقیق از عمه مقتولان، این زن مدعی شد: ساعتی قبل برادر 48 ساله‌ام با من تماس گرفت و مدعی شد دو دختر 19 و 22 ساله‌اش را به قتل رسانده و خودش هم با خوردن قرص برنج خودکشی کرده است. چون می‌دانستم او با همسرش اختلاف دارد و مادر خانواده 50 روز است که خانه را ترک کرده است، بلافاصله خودم را به خانه برادرم رسانده و با کمک همسایه ها وارد خانه شدیم.

این زن ادامه داد: وقتی به خانه رسیدیم برادرم نیمه جان بود که او را به بیمارستان منتقل کردیم و من با جسد غرق خون دو برادر زاده‌ام روبرو شدم.
 
در حالیکه تحقیقات در محل جنایت ادامه داشت، مسئولان بیمارستان در تماسی اعلام کردند مرد 48 ساله جان خود را از دست داده است.
 
با مرگ پدر خانواده پرونده این جنایت هولناک وارد مرحله جدیدی شده و با دستور بازپرس ویژه قتل تهران هر سه جسد برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شدند.

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.