اخبار مرتبط

سرهنگ حسن عابدی روز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در خصوص برنامه ریزی پلیس راهور پایتخت برای تسهیل تردد شهروندان در روزهای عرفه و عیدقربان افزود: مأموران پلیس راهور تهران بزرگ براساس برنامه‌ریزی انجام شده، حضور موثری در معابر اصلی و بزرگراهی شهر خواهند داشت.
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اظهار کرد: برهمین اساس ماموران پلیس راهور همزمان با برگزاری دعای عرفه و نماز عید قربان در محدوده امامزاده‌ها از جمله امامزاده صالح(ع)، عبدالعظیم حسنی(ع)، مساجد، تکایا و مساجد و تکایای مهم از جمله مهدیه و مناطق مرکزی شهر تهران مستقر می شوند.
سرهنگ عابدی گفت: مأموران پلیس راهور همچنین در مسیر بهشت زهرا(س) و در معابر منتهی به قطعات شهدا و طول این مسیر مستقر خواهند شد و نسبت به تسهیل تردد اقدامات لازم را انجام خواهند داد.
جانشسن رییس پلیس راهور تهران بزرگ درباره برنامه های پلیس راهور در روز عید قربان نیز افزود: از ساعت 24 امروز - پنج‌شنبه - مأموران پلیس راهور در اطراف مصلای امام خمینی(ره) مستقر و نسبت به پاکسازی معابر اقدام خواهند کرد.
به گفته وی، مسیر شمال به جنوب خیابان شهید قنبرزاده، طول خیابان شهید بهشتی و خیابان رسالت و به طور کلی اطراف مصلای امام خمینی(ره) تهران از خودروهای پارک شده پاکسازی خواهد شد.
سرهنگ عابدی به شهروندان توصیه کرد برای حضور در مکان های اقامه نماز عید قربان از وسایل حمل و نقل عمومی شامل مترو و اتوبوس استفاده کنند.
جانشین پلیس راهور پایتخت با اشاره به اینکه مأموران پلیس راهور از ساعت 5:30 دقیقه روز جمعه در اطراف مصلای تهران مستقر می شوند گفت: درهای مصلا از ساعت 6:30 دقیقه صبح بر روی نمازگزاران باز خواهد شد.
وی تصریح کرد: در همین راستا مکان های برای پارک خودروهای شخصی در مصلای امام خمینی(ره) درنظر گرفته شده است.
به گفته وی، همزمان با اقامه نماز عیدقربان محدودیت های ترافیکی و ترددی در خیابان های اطراف مصلای امام خمینی(ره) شامل ممنوعیت تردد خودروهای سنگین و توقف خودروهای شخصی اعمال می شود.
آیین نماز عید سعید قربان روز جمعه 10 شهریور 96 از ساعت 7:00 صبح در مصلای امام خمینی (ره) آغاز می شود.
خبرنگار: مهدی مقدر - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام9343**1625
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.