اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13، یاسر گریوانی معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 در این آیین گفت: به مناسبت هفته پزشک تلاش کردیم با برگزاری این مراسم از پزشکان صاحب نام و شاخص منطقه تقدیر و تشکر کنیم.
وی افزود: منطقه 13 با سه بیمارستان بزرگ بوعلی، فجر و لواسانی و مرکز بهداشت شرق و یک درمانگاه ویژه جایگاه خاصی در حوزه بهداشت و درمان دارد که ما تلاش کردیم این برنامه را با مشارکت خود مدعوین برگزار کنیم.
معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 13 با اشاره به مشارکت پزشکان در درمان شهروندان نیازمند در این منطقه اظهار کرد: با هماهنگی انجام شده، افراد نیازمند به صورت رایگان در این سه مرکز درمانی تحت معالجه و درمان قرار می‌گیرند.
معاون شهردار منطقه 13 با اشاره به حضور بیش از 100 پزشک در کانون پزشکان منطقه 13 با اشاره به جمعیت 300 هزار نفری منطقه افزود: در این مجموعه اقدامات گسترده ای در راستای سلامت جسمی و روانی شهروندان انجام می‌پذیرد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: معصومه جوان معبودی - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/7245**1625
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.