اخبار مرتبط

رضا گلمحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در طرح واگذاری اماکن ورزشی استان تهران به بخش خصوصی، 400 مجموعه ورزشی استان تهران امسال اجاره داده شد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه طرح واگذاری اماکن ورزشی از طریق مزایده عمومی انجام می شود گفت: با انتشار آگهی در روزنامه های رسمی کشور، کاربری این مجموعه ها به مدت یکسال به بخش خصوصی واگذار شد.
گلمحمدی با اشاره به اینکه سال گذشته در آمد اداره کل از اجاره اماکن ورزشی 10میلیارد تومان بود اظهار کرد: امسال این رقم به 13 میلیارد تومان خواهد رسید.
وی با بیان اینکه هیات ها باید در زمان شروع فرآیند مزایده عمومی در منافصه های مجموعه های ورزشی شرکت کنند خاطر نشان کرد: براساس قوانین و مقررات رشته های خاص از جمله شنا، ژیمناستیک، والیبال، بسکتبال و هندبال در اولویت بوده و برخی از رشته ها که طبق قوانین فعالیت در داخل سرپوشیده نیست براساس مقررات در این مزایده ها شرکت کنند.
به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران فعالیت در پایگاه قهرمانی ورزشگاه تختی رایگان است.
وی همچنین از حضور 2 تا سه زن در مدیریت هیات های ورزشی استان تهران خبرداد و گفت: زنان علاقه مند به تصدی ریاست هیات ها ورزشی باید در زمان فرآیند قانونی، ثبت نام کنند.
گلمحمدی اظهار کرد: در حال حاضر هیات های تیراندازی، اسکواش و اسکیت به صورت سرپرستی اداره می شود که تا آینده ای نزدیک ثبت نام این هیات ها به صورت عمومی آغاز خواهیم کرد.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: امین کمالی فر - انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7247//1348
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.