اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، مازیار حسینی روز دوشنبه در آیین بهره برداری از 66 واگن مترو و 30 دستگاه اتوبوس افزود: این کارخانه تنها شرکت تولیدی فعال در زمینه واگن است.
وی اظهار کرد: در آینده ای نزدیک این شرکت با افزایش ظرفیت روزانه قادر خواهد بود 2 واگن تولید کند.
معاون شهردار تهران یادآور شد: واگن های تولیدی این شرکت براساس استانداردهای بین المللی ساخت واگن تولید می شود.
وی خاطرنشان کرد: تولید واگن مانند تولید خودرو نیست چرا که واگن برای هر شهر باید مطابق با خطوط آن شهر تولید شود و در حال حاضر این تخصص و تکنولوژی در شرکت واگن سازی وجود دارد تا هر سفارشی را طراحی کند.
حسینی در ادامه اقدامات انجام شده در حوزه حمل و نقل عمومی پایتخت را مورد اشاه قرار داد و اظهار کرد: بیشترین تلاش حوزه حمل و نقل معطوف و در این دوره اقداماتی از جمله ورود اتوبوس های تندرو، ارتقا سطح کیفیت خدمات و اجرای طرح بلیت الکترونیک انجام شد.
وی با اشاره به اینکه 82.5 درصد از پول خرید اتوبوس باید از سوی دولت پرداخت شود گفت: متأسفانه از سال 89 به بعد در این زمینه دچار مشکل بودیم اما در طول این سال ها اتوبوس های مورد نیاز شهر تا حد امکان توسط شهرداری تامین شد.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران افزود: تهران امروز در هیچ زمینه ای با 12 سال گذشته یسان نیست و با وجود مسائل سیاسی مردم می دانند در نهایت چه کسی کارکرد و چه کسی حرف زد.
برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: عاطفه نژادسالاری انتشاردهنده:موسی فعالیان
تهرام/9353 / 1539
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.