اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، سردار حسین ساجدی نیا روز دوشنبه در حاشیه اجرای طرح مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر تهران افزود: به خواست شهروندان 2 طرح امنیت محله محور طی 24 ساعت گذشته در پایتخت اجرا شد که در مرحله اول آن با عنوان برخورد با مزاحمان نوامیس، 86 نفر از اراذل و اوباش شناسایی و دستگیر شدند.
وی اظهار کرد: مرحله دوم این طرح نیز با محوریت برخورد با مواد مخدر و فروشندگان آن اجرا و با شناسایی 140 نقطه آلوده در سطح شهر تهران، 612 نفر از توزیع کنندگان موادمخدر شناسایی و دستگیر شدند.
به گفته سردار ساجدی نیا از دستگیر شدگان مقادیری مواد مخدر صنعتی و سنتی نیز کشف و ضبط شده است.

رئیس پلیس تهران بزرگ همچنین از عموم شهروندان درخواست کرد که مناطق آلوده به موادمخدر محل زندگی خود را برای پاکسازی به مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام کنند.

* انهدام 19 باند موادمخدر و ضبط 7 تن انواع موادمخدر
رئیس پلیس پایتخت همچنین از کشف و ضبط بیش از 7 تن انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی در 4 ماه گذشته سال جاری در سطح تهران خبر داد.
به گفته وی، دراین مدت 19 باند موادمخدر نیز در سطح شهرتهران شناسایی و منهدم شده است.
سردار ساجدی نیا با اشاره به اینکه 370 پاتوق مواد فروشی در تهران شناسایی شده بود که این تعداد امروز به 140 نقطه کاهش یافته اظهار کرد: 13 پاتوق فرعی نیز با کمک مردم شناسایی شده که تا پایان هفته آینده به طور کامل پاکسازی می شود.
سردار ساجدی نیا در ادامه به دغدغه شهروندان ساکن در حوالی میدان امام حسین(ع) اشاره کرد و گفت: بیشتر دغدغه مردم این محدوده پایتخت، وجود معتادین متجاهر است که در این زمینه آنچه که مردم و پلیس می خواهند هنوز محقق نشده است.
وی با اشاره به اینکه ظرفیت کمپ های نگهداری و درمان معتادان شهر تهران متناسب با نیازها نیست افزود: ظرفیت کمپ های ترک اعتیاد تهران حدود 3 هزار نفر است که افراد دستگیر شده بعد از 3 ماه دوباره به چرخه اعتیاد و کارتن خوابی باز می گردند.
سردار ساجدی نیا تصریح کرد: آمار معتادان متجاهر پایتخت بیش از 12 هزار نفر است.

* موضوع سریالی بودن کودکان گمشده تهران کذب است
فرمانده انتظامی تهران بزرگ در ادامه اخبار منتشره در برخی شبکه های اجتماعی در خصوص سریالی بودن موضوع کودکان گمشده پایتخت افزود: یوسف کودک 3 ساله شب گذشته در کلانتری 128 تهران نو پیدا شد و اکنون تحقیقات از متهم خانمی که یوسف را به کلانتری منتقل کرده، ادامه دارد.
سردار ساجدی نیا گفت: درهمین ارتباط تلاش های پلیس پایتخت برای پیدا کردن دختر بچه 8 ماهه ای به سرقت رفته نیز ادامه دارد.
خبرنگار: مهدی مقدر - انتشار دهنده: محسن فتاحی
تهرام/ 9343*1625*
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.