اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید رضا اکرمی سه شنبه شب در مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در حرم مطهر امام راحل(ره) به سرعت عمل و اقتدار نیروهای انتظامی و نظامی کشور در برخورد با تروریست ها اشاره کرد و بیان داشت: نیروهای نظامی اگر با قدرت و صلابت در صحنه حضور نداشتند به طور حتم تعداد شهدا و مجروحان از تعداد فعلی بسیار بالاتر بود.
وی با تاکید بر اینکه هزار دوست کم و یک دشمن برای ملت ایران زیاد است اظهار داشت: ملت ایران بر اساس آیات قرآن که از امت اسلامی همواره آمادگی، آگاهی و نیرومندی در برابر دشمنان می خواهد باید همیشه آمادگی خود را برای برخورد با دشمنان حفظ نمایند.
اکرمی در ادامه با بیان اینکه امام خمینی(ره) از ایجاد انقلاب در ایران سه هدف نجات مردم ایران از دست استبداد خاندان پهلوی، قطع دستان استعمارگران خارجی و تداوم انقلاب تا ظهور حضرت مهدی(عج) را داشت یادآور شد: امام راحل(ره) در زمان حیات پر برکت خود به دو هدف عمده خود رسید ولی تداوم نظام اسلامی تا ظهور حضرت مهدی(عج) پس از امام(ره) بر عهده امت اسلامی است که باید در این راه ملت ایران نهایت تلاش خود را کنند.
وی تاکید کرد: ملت ایران باید با آگاهی، فداکاری و ایثار راه شهدا و امام راحل(ره) را ادامه دهند تا مملکت و نظام اسلامی تا ظهور قائم آل محمد(عج) بیمه شود.
اکرمی خاطر نشان کرد: مردم ایران در لیالی قدرعلاوه بر توبه و استغفار باید از خداوند بخواهند که عزت، آبرو و اقتدار نظام اسلامی در مقابل دشمنان خارجی حفظ شود و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم با استفاده از امکانات داخلی حل شود.
وی در ادامه به ظرفیت معنوی لیالی قدر اشاره کرد و عنوان داشت: لیلة القدر شب استغفار و توبه است و فرصتی برای بخشش گناهان و لغزش ها فراهم می کند و همچنین سرنوشت یک سال آینده انسان نیز در این شب ها نوشته می شود.
مراسم اولین شب از لیالی قدر با حضور پرشور مردم مومن و خداجو از جمله خانواده معظم شهدا و ایثارگران و همچنین بیت امام راحل(ره) از جمله یادگار امام حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی در حرم مطهر امام راحل(ره) برگزار شد.
3218 / 6139
خبرنگار: امیر جعفری سرگزه**انتشاردهنده: محمد بیدارمنش
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.