اخبار مرتبط

سرهنگ محمد رازقی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از ساعت 12 امروز ماموران پلیس راهور پایتخت در محدوده ورزشگاه آزادی مستقر و نسبت به هدایت خودروها به سمت پارکینگ‌ها و نظم بخشی به تردد اقدام می کنند.
وی ادامه داد: تا پایان بازی آزاد راه تهران کرج و بلوار غربی استادیوم آزادی به صورت ویژه تحت پوشش ترافیکی قرار می گیرد.
سرهنگ رازقی در مورد محدودیت های ترافیکی درنظرگرفته شده برای این مسابقه فوتبال نیز گفت: تا کنون تصمیمی برای اعمال محدودیت ترافیکی اتخاذ نشده اما در صورت نیاز محدودیت از آزاد راه به سمت بلوار غربی استادیوم اجرا خواهد شد.
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه تماشاگران می‌بایست خودروهای خود را در پارکینگ‌ها پارک کنند، ادامه داد: پارک خودروها در معابر تخلف بوده و مأموران پلیس راهور با آن برخورد خواهند کرد. همچنین ایجاد سد معبر از جمله دیگر مواردی است که پلیس با آن برخورد خواهد کرد.
رازقی از تماشاگران خواست که برای حضور در ورزشگاه از ناوگان حمل و نقل عمومی همچون مترو و اتوبوس استفاده کنند.
مسابقه فوتبال بین تیم های ملی ایران و ازبکستان در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در منطقه اسیا از ساعت 21 و 15 دقیقه امشب در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سیدمجید بروجردی انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/1109/9343 / 1539
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.