اخبار مرتبط

گروهی از دلسوختگان و بزرگان هندبال دور هم جمع شده‌اند و برای اینکه هندبال را به جایگاه واقعی خود برسانند جلساتی دوستانه برگزار می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، این گروه که دوستان قدیمی هستند و همگی از استخوان خرد کرده‌های هندبال محسوب می‌شوند، مدتهاست که برای بازگرداندن قطار از ریل خارج شده هندبال به مسیر اصلی از طریق راه حل پیشنهادی و اجماع کلی تلاش می کنند.

حضور سید ابولحسن مهدوی در هندبال نقطه اوجی بود که البته جناب مهدوی در نیمه راه با کسالتی که داشت سکان را رها کرد و بعد هم پس از یکسال همین‌گروه از بین مهدوی و رحیمی یکی را شایسته ریاست هندبال دانستند و البته برای هر کدام نقشه راهی ترسیم کردند و به صورت پیشنهادی تا هندبال زودتر نجات یابد.

رحیمی قول داد که به رای گروه و نظرات پیشکسوتان احترام بگذارد و مهمترین راه حل پیشرفت سریع هندبال را خرد جمعی و استفاده از نظرات کارشناسان و پیشکسوتان دانست.

هنوز وارد ماه دوم مدیریت رحیمی نشده بودیم که او به یاران و همفکران خود پشت کرد و اول از همه ولی فرنام را که اولین حکم را رحیمی به وی داده بود از مسئولیت کمیته اقتصادی و عضویت در هیات رئیسه برکنار کرد.

این اتفاق چنان شوک آور بود که بزرگان و دلسوزان هندبال تصمیم گرفتند تشکل خود را رسمی‌تر دنبال کنند تا حرف‌شان در جهت منافع و مصالح هندبال در مجامع ورزشی کاربرد داشته باشد. این جمع از اول هم گفتند که نگاهی به میز ریاست و گرفتن پست در فدراسیون ندارند اما نمی‌توانند نسبت به اتفاقات هندبال بی تفاوت باشند.

نصایح و پیام‌های گروه کارشناسان و پیشکسوتان نه تنها افاقه نکرده که گفته می‌شود جناب رحیمی برای متلاشی کردن این گروه از دوستان جدید (دوستان واقعی و همیشگی همین‌هایی هستند که رحیمی را برای ریاست آماده کردند و حالا رحیمی آنها را به دیده دشمن می‌نگرد) خواسته تا عصر امروز به فدراسیون بیایند و بیانیه ای علیه پیشکسوتان صادر کنند.

عجیب است که او نمی داند خودش می خواهد باعث چند دستگی در هندبال شود و این را شاید رحیمی زمانی بفهمد که استعفای او را وزارتخانه پذیرفته باشد و سرپرست جدید فدراسیون هم معرفی شده باشد.

در هر حال فردا که جناب رئیس فدراسیون با دعوت از برخی روسای هیات ها و دوستان خود نشستی را در تهران ترتیب داد و علیه پیشکسوتان موضع گیری کرد یقینا ضربه اول این اتفاقات متوجه هندبال است و در وهله دوم این شخص رحیمی است که بیش از پیش به خودش و آرمان‌هایی که داشت پشت‌پا زده است.

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.